fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Допомога лікарням від компанії City One Development

07/ 04/ 2020
  З моменту розгортання пандемії коронавірусу в Україні, інвестиційно-девелоперська компанія City One Development у партнерстві з благодійним фондом Валерія Кодецького Громадянська солідарність Українська національна ініціатива, закупила та передала для медичних закладів України медичне обладнання на суму 25 млн. гривень. Серед закупленого обладнання: 8 апаратів штучної вентиляції легень, аспіратори, монітори пацієнта, костюми індивідуального  захисту для медперсоналу, антисептичні препарати, шприценасоси, тести на визначення коронавірусу та багато іншого. Всього  передано 186 одиниць медичної техніки та обладнання, більше 3000 одиниць індивідуального захисту для медиків та 5 050 експрес-тестів для визначення COVID-19 у пацієнтів. Допомогу отримали лікарні міста Києва та регіонів України. Зокрема, у Києві допомогу отримали: Київська міська клінічна лікарня №12, Олександрівська клінічна лікарня, Київська міська дитяча клінічна інфекційна лікарня, Київська дитяча лікарня №7,Київська міська клінічна лікарня №4. В регіонах країни медичне обладнання також отримали дитячі та дорослі стаціонари та лікарні швидкої допомоги, включаючи Херсонську, Івано-Франківську, Київську, Чернівецьку та Тернопільську області. «Те, що зараз відбувається в країні через поширення  COVID-19  стосується кожного з нас. Ми сподіваємось, що підтримка медиків та лікарень допоможе всім нам ефективніше боротись із цим недугом й підготовленими пройти епідемічний пік захворювання в країні, тому ми націлені на системну допомогу та докладаємо зусиль, щоб забезпечити лікарні необхідним», - коментує директор інвестиційно-девелоперської компанії  City One Development Сергій Перчак. Інформаційна довідка: City One Development — девелоперьска компанія повного циклу, що реалізує комплекс послуг в області створення та розвитку об’єктів нерухомості. Свою діяльність на ринку країни команда компанії розпочала в 2006 році, а в 2010 р. була офіційно зареєстрована під брендом City One Development. Сьогодні у компанії працюють понад 150 професіоналів та портфель проектів налічує понад 750 000 м2 вже реалізованого будівельного обсягу, а також 569 341 м2 нового будівництва, серед яких у місті Києві: житловий квартал бізнес-класу «Новопечерські Липки», ЖК преміум-класу «Бульвар Фонтанів», житловий комплекс комфорт-класу «Святобор». На етапі проектування понад 1 000 000 квадратних метрів.

З моменту розгортання пандемії коронавірусу в Україні, інвестиційно-девелоперська компанія City One Development у партнерстві з благодійним фондом Валерія Кодецького “Громадянська солідарність “Українська національна ініціатива””, закупила та передала для медичних закладів України медичне обладнання на суму 25 млн. гривень. Серед закупленого обладнання: 8 апаратів штучної вентиляції легень, аспіратори, монітори пацієнта, костюми індивідуального  захисту для медперсоналу, антисептичні препарати, шприценасоси, тести на визначення коронавірусу та багато іншого. Всього  передано 186 одиниць медичної техніки та обладнання, більше 3000 одиниць індивідуального захисту для медиків та 5 050 експрес-тестів для визначення COVID-19 у пацієнтів.

Допомогу отримали лікарні міста Києва та регіонів України. Зокрема, у Києві допомогу отримали: Київська міська клінічна лікарня №12, Олександрівська клінічна лікарня, Київська міська дитяча клінічна інфекційна лікарня, Київська дитяча лікарня №7,Київська міська клінічна лікарня №4. В регіонах країни медичне обладнання також отримали дитячі та дорослі стаціонари та лікарні швидкої допомоги, включаючи Херсонську, Івано-Франківську, Київську, Чернівецьку та Тернопільську області.

«Те, що зараз відбувається в країні через поширення  COVID-19  стосується кожного з нас. Ми сподіваємось, що підтримка медиків та лікарень допоможе всім нам ефективніше боротись із цим недугом й підготовленими пройти епідемічний пік захворювання в країні, тому ми націлені на системну допомогу та докладаємо зусиль, щоб забезпечити лікарні необхідним», – коментує директор інвестиційно-девелоперської компанії  City One Development Сергій Перчак.

Інформаційна довідка:

City One Development — девелоперьска компанія повного циклу, що реалізує комплекс послуг в області створення та розвитку об’єктів нерухомості. Свою діяльність на ринку країни команда компанії розпочала в 2006 році, а в 2010 р. була офіційно зареєстрована під брендом City One Development. Сьогодні у компанії працюють понад 150 професіоналів та портфель проектів налічує понад 750 000 м2 вже реалізованого будівельного обсягу, а також 569 341 м2 нового будівництва, серед яких у місті Києві: житловий квартал бізнес-класу «Новопечерські Липки», ЖК преміум-класу «Бульвар Фонтанів», житловий комплекс комфорт-класу «Святобор». На етапі проектування понад 1 000 000 квадратних метрів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: