fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Долучайтеся до опитування щодо настроїв малого бізнесу в Україні

11/ 01/ 2022
  Триває опитування Європейської Бізнес Асоціації та компанії ЛІГА:ЗАКОН серед малих підприємців щодо умов роботи в Україні. Хочемо дізнатися, як пройшов минулий рік для малого бізнесу та чого очікують підприємці від першого півріччя 2022. Просимо вас приділити 5-10 хвилин свого часу та пройти опитування. Ваші відповіді допоможуть нам краще зрозуміти поточні настрої малих підприємців, їх потреби та інтереси, а також оцінити ключові фактори, які сприяють, або навпаки, обмежують ділову активність українських представників МСБ. На підставі результатів опитування ми розрахуємо Індекс, який відобразить, як та наскільки змінилися умови для малого підприємництва в Україні.

Триває опитування Європейської Бізнес Асоціації та компанії ЛІГА:ЗАКОН серед малих підприємців щодо умов роботи в Україні. Хочемо дізнатися, як пройшов минулий рік для малого бізнесу та чого очікують підприємці від першого півріччя 2022.

Просимо вас приділити 5-10 хвилин свого часу та пройти опитування.

Ваші відповіді допоможуть нам краще зрозуміти поточні настрої малих підприємців, їх потреби та інтереси, а також оцінити ключові фактори, які сприяють, або навпаки, обмежують ділову активність українських представників МСБ.

На підставі результатів опитування ми розрахуємо Індекс, який відобразить, як та наскільки змінилися умови для малого підприємництва в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: