fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Документація із землеустрою отримала статус публічної інформації

05/ 08/ 2021
  Автор: Геннадій Сільванович, юрист Dynasty Law & Investment Завдяки Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» від 28.04.2021 № 1423-ІХ, який набрав чинності 27.05.2021, затверджена документація із землеустрою тепер є загальнодоступною та публічною. Відтепер будь-яка фізична чи юридична особа, яка має сумніви щодо законності відведення земельної ділянки, наприклад сусідом або компанією-конкурентом, має право на ознайомлення з відповідною документацією із землеустрою для виявлення можливих порушень законодавства при її розробленні і затвердженні. Так, у разі необхідності отримання копії такої документації щодо земельних ділянок у місті Дніпрі, кожен має право звернутись до Дніпровської міської ради із відповідним запитом в порядку доступу до публічної інформації, та отримати відповідь впродовж 5 робочих днів. Для пришвидшення процедури радимо надсилати запит на офіційну електронну адресу відділу забезпечення доступу до публічної інформації Дніпровської міської ради: vidkryta-vlada@dmr.dp.ua та скористатись встановленою міською радою формою запиту за посиланням.  Запит направляється для подальшого розгляду до Департаменту по роботі з активами Дніпровської міської ради (далі – Департамент), який і повинен надати відповідь. Однак, у разі якщо задоволення запиту передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, запитувач зобовязаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк. В такому разі Департамент надає проміжну відповідь про необхідність відшкодування фактичних витрат на копіювання (сканування) документів. До вказаної відповіді також додається рахунок та реквізити для оплати. Вартість копіювання (сканування) копій документів встановлена розпорядженням міського голови від 27.06.2017 № 655-р та складає 0,47 грн. за 1 сторінку формату А4. Звертаємо увагу, що запитувана копія документації із землеустрою надається виключно після оплати фактичних витрат. Тому рекомендуємо направити сканкопію квитанції про оплату виставленого рахунку безпосередньо на електронну адресу Департаменту: aktivy@dniprorada.gov.ua для пришвидшення отримання відповіді.

Автор: Геннадій Сільванович, юрист Dynasty Law & Investment

Завдяки Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» від 28.04.2021 № 1423-ІХ, який набрав чинності 27.05.2021, затверджена документація із землеустрою тепер є загальнодоступною та публічною.

Відтепер будь-яка фізична чи юридична особа, яка має сумніви щодо законності відведення земельної ділянки, наприклад сусідом або компанією-конкурентом, має право на ознайомлення з відповідною документацією із землеустрою для виявлення можливих порушень законодавства при її розробленні і затвердженні.

Так, у разі необхідності отримання копії такої документації щодо земельних ділянок у місті Дніпрі, кожен має право звернутись до Дніпровської міської ради із відповідним запитом в порядку доступу до публічної інформації, та отримати відповідь впродовж 5 робочих днів.

Для пришвидшення процедури радимо надсилати запит на офіційну електронну адресу відділу забезпечення доступу до публічної інформації Дніпровської міської ради: vidkryta-vlada@dmr.dp.ua та скористатись встановленою міською радою формою запиту за посиланням. 

Запит направляється для подальшого розгляду до Департаменту по роботі з активами Дніпровської міської ради (далі – Департамент), який і повинен надати відповідь.

Однак, у разі якщо задоволення запиту передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, запитувач зобов’язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк. В такому разі Департамент надає проміжну відповідь про необхідність відшкодування фактичних витрат на копіювання (сканування) документів. До вказаної відповіді також додається рахунок та реквізити для оплати. Вартість копіювання (сканування) копій документів встановлена розпорядженням міського голови від 27.06.2017 № 655-р та складає 0,47 грн. за 1 сторінку формату А4.

Звертаємо увагу, що запитувана копія документації із землеустрою надається виключно після оплати фактичних витрат. Тому рекомендуємо направити сканкопію квитанції про оплату виставленого рахунку безпосередньо на електронну адресу Департаменту: aktivy@dniprorada.gov.ua для пришвидшення отримання відповіді.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: