fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Документальний онлайн-проєкт “Розмова”: open call для соціально відповідальних бізнесів

15/ 03/ 2021
  https://youtu.be/6z6CQ5KtqtQ «Розмова» — документальний проєкт Меморіального Центру Голокосту Бабин Яр. Онлайн-платформа доступна для обміну історіями минулого та цінностями сучасного. Тут ми бачимо, як переломні історичні події, зокрема Голокост, позначаються на житті та у пам’яті кожного з нас. На початку нової декади, 80-річчя трагедії Бабиного Яру і 30-річчя Незалежності України час осмислити знакові події  у житті українців. Меморіал Голокосту Бабин Яр запрошує до створення капсули пам’яті соціально відповідальні бізнеси. Запрошуємо долучитись та розповісти про свої цінності, історію створення, відкрити історії життя робітників. Побачити, що обєднує кожного з нас. www.rozmova.io Як взяти участь соціально відповідальному бізнесу у проєкті? Напишіть нам або зателефонуйте rozmova@babynyar.org +30687051466 +380673325273 Як взяти участь у проєкті індивідуально?  Запишіться на розмову, щоб вибрати час онлайн-зустрічі з інтерв’юером https://bit.ly/2Mi5YLk Ознайомтеся з запитаннями https://bit.ly/3gMbovU Розмови записуються через Zoom або будь-який зручний додаток для відеодзвінків. Тривалість розмови – 30 хвилин. Скориставшись запитаннями проекту, кожен учасник може записати подібну розмову з будь-якою цікавою йому людиною. Перелік запитань можна доповнити своїми. Історія кожного українця – особистий документ часу, стань частиною історії України!

«Розмова» — документальний проєкт Меморіального Центру Голокосту Бабин Яр. Онлайн-платформа доступна для обміну історіями минулого та цінностями сучасного. Тут ми бачимо, як переломні історичні події, зокрема Голокост, позначаються на житті та у пам’яті кожного з нас.

На початку нової декади, 80-річчя трагедії Бабиного Яру і 30-річчя Незалежності України час осмислити знакові події  у житті українців. Меморіал Голокосту Бабин Яр запрошує до створення капсули пам’яті соціально відповідальні бізнеси.

Запрошуємо долучитись та розповісти про свої цінності, історію створення, відкрити історії життя робітників. Побачити, що об’єднує кожного з нас.

www.rozmova.io

Як взяти участь соціально відповідальному бізнесу у проєкті?

Напишіть нам або зателефонуйте
rozmova@babynyar.org
+30687051466
+380673325273

Як взяти участь у проєкті індивідуально? 

Запишіться на розмову, щоб вибрати час онлайн-зустрічі з інтерв’юером https://bit.ly/2Mi5YLk

Ознайомтеся з запитаннями https://bit.ly/3gMbovU

Розмови записуються через Zoom або будь-який зручний додаток для відеодзвінків.

Тривалість розмови – 30 хвилин.

Скориставшись запитаннями проекту, кожен учасник може записати подібну розмову з будь-якою цікавою йому людиною. Перелік запитань можна доповнити своїми.

Історія кожного українця – особистий документ часу, стань частиною історії України!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: