fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Doing Business на Півдні України

16/ 04/ 2021
    Життя Європейської Бізнес Асоціації дуже активне та насичене. Так, наприкінці минулого тижня Керівниця Південноукраїнського офісу Асоціації Катерина Морозова взяла участь у семінарі Ведення міжнародного бізнесу: компанії, рахунки, податки, організованому Interlegal за інформаційної підтримки ЕВА та виступила на тему “Doing Business на Півдні України”. Зокрема, під час зустрічі пані Катерина висвітлила ключові зміни в Україні на поточний рік, окреслила очікування бізнесу та головні пріоритети для Одеського регіону. Говорила про: вдосконалення податкового регулювання та зменшення навантаження на фонд оплати праці, ефективну боротьбу з тіньовою економікою, підвищення ефективності екологічної політики та відкритий діалог з місцевою Екоінспекцією, покращення та модернізацію транспортної інфраструктури. Також учасники семінару обговорили зміни роботи з нерезидентами в Україні, особливості обміну податковою інформацією, способи захисту активів в Україні і за кордоном, питання безпеки бізнесу тощо. Серед запрошених гостей були представники судноплавних, логістичних, торгових, технологічних компаній, портові оператори, експедитори. “Ми бачимо, як бізнес традиційно є опорою для держави та продовжує рухатись уперед, не зважаючи на усі перепони. Тому, компанії будуть і надалі вкладатись у свій розвиток. Європейська Бізнес Асоціація та її команда – це досвідчений та якісний GR-радник для своїх членських компаній. Ми постійно спілкуємося з бізнесом та раді надавати державі конструктивний зворотний зв’язок, промотувати необхідні зміни, сприяти розвитку українського бізнесу на усіх рівнях”, — зазначила Катерина Морозова, підсумовуючи свій виступ.

 

Життя Європейської Бізнес Асоціації дуже активне та насичене. Так, наприкінці минулого тижня Керівниця Південноукраїнського офісу Асоціації Катерина Морозова взяла участь у семінарі “Ведення міжнародного бізнесу: компанії, рахунки, податки”, організованому Interlegal за інформаційної підтримки ЕВА та виступила на тему “Doing Business на Півдні України”.

Зокрема, під час зустрічі пані Катерина висвітлила ключові зміни в Україні на поточний рік, окреслила очікування бізнесу та головні пріоритети для Одеського регіону. Говорила про: вдосконалення податкового регулювання та зменшення навантаження на фонд оплати праці, ефективну боротьбу з тіньовою економікою, підвищення ефективності екологічної політики та відкритий діалог з місцевою Екоінспекцією, покращення та модернізацію транспортної інфраструктури.

Також учасники семінару обговорили зміни роботи з нерезидентами в Україні, особливості обміну податковою інформацією, способи захисту активів в Україні і за кордоном, питання безпеки бізнесу тощо. Серед запрошених гостей були представники судноплавних, логістичних, торгових, технологічних компаній, портові оператори, експедитори.

“Ми бачимо, як бізнес традиційно є опорою для держави та продовжує рухатись уперед, не зважаючи на усі перепони. Тому, компанії будуть і надалі вкладатись у свій розвиток. Європейська Бізнес Асоціація та її команда – це досвідчений та якісний GR-радник для своїх членських компаній. Ми постійно спілкуємося з бізнесом та раді надавати державі конструктивний зворотний зв’язок, промотувати необхідні зміни, сприяти розвитку українського бізнесу на усіх рівнях”, — зазначила Катерина Морозова, підсумовуючи свій виступ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: