fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Додаткова знижка на навчання дітей для співробітників компаній-членів EBA

16/ 04/ 2021
  Школа повного дня КМДШ надала спеціальні умови для співробітників компаній-членів EBA у вигляді додаткової знижки на навчання.* КМДШ - це мережа приватних ліцензованих шкіл повного дня з поглибленим вивченням англійської мови. На сьогодні в Україні існує три школи КМДШ: дві у Києві та одна у Львові. Основна мета школи - щоб діти мали достатньо знань та впевненості, аби робити вибір на основі цінностей та формувати своє майбутнє.  КМДШ – це креативний простір, в якому дитині цікаво пізнавати світ: процес навчання побудований таким чином, щоб стимулювання пізнавальну діяльність кожної дитини. Учні працюють у командах, отримують не готові відповіді на запитання, а досліджують конкретні теми та формують свої висновки.  В основі освітньо-формаційної програми КМДШ лежать проектні занурення, спрямовані на розвиток проектного мислення учнів з кожного предмета. Школярі поглиблено вивчають англійську мову, беруть участь в Міжнародних дебатах, займаються з носіями мов. У другій половині навчального дня учні можуть обирати додаткові гуртки та студії, вчаться ставити цілі та рефлексувати.  Більше про КМДШ: https://bit.ly/3e4J5Z0 Деталі щодо пропозиції за посиланням: https://eba.com.ua/special-propositions/dodatkova-znyzhka-na-navchannya-dlya-spivrobitnykiv-kompanij-chleniv-eba/* Для того, щоб переглянути новину, будь ласка, залогінтесь на сайті.

Школа повного дня КМДШ надала спеціальні умови для співробітників компаній-членів EBA у вигляді додаткової знижки на навчання.*

КМДШ – це мережа приватних ліцензованих шкіл повного дня з поглибленим вивченням англійської мови. На сьогодні в Україні існує три школи КМДШ: дві у Києві та одна у Львові. Основна мета школи – щоб діти мали достатньо знань та впевненості, аби робити вибір на основі цінностей та формувати своє майбутнє. 

КМДШ – це креативний простір, в якому дитині цікаво пізнавати світ: процес навчання побудований таким чином, щоб стимулювання пізнавальну діяльність кожної дитини. Учні працюють у командах, отримують не готові відповіді на запитання, а досліджують конкретні теми та формують свої висновки. 

В основі освітньо-формаційної програми КМДШ лежать проектні занурення, спрямовані на розвиток проектного мислення учнів з кожного предмета. Школярі поглиблено вивчають англійську мову, беруть участь в Міжнародних дебатах, займаються з носіями мов. У другій половині навчального дня учні можуть обирати додаткові гуртки та студії, вчаться ставити цілі та рефлексувати. 

Більше про КМДШ: https://bit.ly/3e4J5Z0

Деталі щодо пропозиції за посиланням: https://eba.com.ua/special-propositions/dodatkova-znyzhka-na-navchannya-dlya-spivrobitnykiv-kompanij-chleniv-eba/*

Для того, щоб переглянути новину, будь ласка, залогінтесь на сайті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: