fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

До уваги клієнтів! Випадків фінансового шахрайства стало більше

07/ 06/ 2024
  Нагадуємо, що ваша безпека залежить від безпеки вашої інформації.  Шахраї можуть надсилати SMS або телефонувати від імені банку чи електронним голосовим повідомленням. Зауважте, що банк надсилає повідомлення лише від імені CREDITDNEPR і не залучає в чат боти для оновлення застосунку.   За жодних обставин не повідомляйте нікому ПІН-код, CVV-код, логін чи пароль у FreeBank, а також не вводьте їх в чат ботах. Ні за яких обставин не пересилайте нікому авторизаційні повідомлення з посиланням до застосунку FreeBank. Не переходьте за посиланням у підозрілих повідомленнях та електронних листах. Щоб перевірити будь-яку інформацію, телефонуйте лише на номер 0 800 507 700.  Якщо ви отримали інформацію щодо блокування картки, перевірте її лише в офіційних каналах: ✅ 0 800 507 700 ✅ Служба підтримки у застосунку FreeBank

Нагадуємо, що ваша безпека залежить від безпеки вашої інформації. 

  1. Шахраї можуть надсилати SMS або телефонувати від імені банку чи електронним голосовим повідомленням. Зауважте, що банк надсилає повідомлення лише від імені CREDITDNEPR і не залучає в чат боти для оновлення застосунку.  
  2. За жодних обставин не повідомляйте нікому ПІН-код, CVV-код, логін чи пароль у FreeBank, а також не вводьте їх в чат ботах.
  3. Ні за яких обставин не пересилайте нікому авторизаційні повідомлення з посиланням до застосунку FreeBank.
  4. Не переходьте за посиланням у підозрілих повідомленнях та електронних листах. Щоб перевірити будь-яку інформацію, телефонуйте лише на номер 0 800 507 700. 

Якщо ви отримали інформацію щодо блокування картки, перевірте її лише в офіційних каналах:

✅ 0 800 507 700

✅ Служба підтримки у застосунку FreeBank

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: