fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

До нас приєднались 2 компанії у травні!

02/ 06/ 2021
  Вітаємо нові компанії в Асоціації! Всі компанії Європейської Бізнес Асоціації можна переглянути у директорії.     Транспортування та логістика Логістична компанія NAVIS є частиною світової мережі експедиторів, під керівництвом FIATA, з офісами по всьому світу. Починаючи з 1996 року, ми накопичили досвід роботи в умовах ринків Європи, Росії, України, Казахстану, Кавказького регіону, який дає нам ряд конкурентних переваг. NAVIS займає стабільне місце на ринку, здійснюючи логістичний сервіс: Морські перевезення Автомобільні перевезення Залізничні перевезення Стивідорні роботи в портах Митно-брокерські послуги Харчова промисловість OVOSTAR — бренд яєчних продуктів агропромислової групи компаній Ovostar Union — одного з провідних виробників курячого яйця в Європі. Завод з переробки яйця «Овостар» займає в Україні перше місце з виробництва рідких і друге сухих яєчних продуктів. «Овостар» — це сучасний виробничий комплекс, який відповідає міжнародним стандартам харчової безпечності.  

Вітаємо нові компанії в Асоціації! Всі компанії Європейської Бізнес Асоціації можна переглянути у директорії.

   

Транспортування та логістика

Логістична компанія NAVIS є частиною світової мережі експедиторів, під керівництвом FIATA, з офісами по всьому світу. Починаючи з 1996 року, ми накопичили досвід роботи в умовах ринків Європи, Росії, України, Казахстану, Кавказького регіону, який дає нам ряд конкурентних переваг.

NAVIS займає стабільне місце на ринку, здійснюючи логістичний сервіс:

  • Морські перевезення
  • Автомобільні перевезення
  • Залізничні перевезення
  • Стивідорні роботи в портах
  • Митно-брокерські послуги

Харчова промисловість

OVOSTAR — бренд яєчних продуктів агропромислової групи компаній Ovostar Union — одного з провідних виробників курячого яйця в Європі. Завод з переробки яйця «Овостар» займає в Україні перше місце з виробництва рідких і друге сухих яєчних продуктів. «Овостар» — це сучасний виробничий комплекс, який відповідає міжнародним стандартам харчової безпечності.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: