fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

До міжнародного Дня клінічних досліджень ЕВА підготувала цікаві факти про сферу КД

20/ 05/ 2021
  Щороку 20 травня у світі відзначається Міжнародний день клінічних досліджень. Вважається, що у цей день ще в 1747 році почалося відоме дослідження шотландського морського лікаря Джеймса Лінда, перше контрольоване клінічне дослідження сучасної епохи,  коли він вилікував 12 моряків та виявив, чим лікується цинга. В 2009 р. під егідою Європейської Бізнес Асоціації було засновано Підкомітет з клінічних досліджень. Наразі Підкомітет об’єднує 33 компанії, які задіяні в організації більшості КД в Україні (R&D фармацевтичні компанії, контракт­но-дослідницькі та логістичні сервісні організації). Діяльність Підкомітету зосереджена на питаннях гармонізації та вдосконалення нормативно-правової бази, що регулює проведення в Україні клінічних досліджень, зокрема міжнародних, вирішенні регуляторних питань, а також підвищенні обізнаності громадськості щодо розвитку галузі клінічних досліджень в Україні. З нагоди міжнародного Дня клінічних досліджень Підкомітет підготував спеціальний віжуал та цікаві факти про сферу КД в Україні і світі: Факти про клінічні дослідження та Факти про клінічні дослідження в Україні, з якими можна ознайомитись та розповсюджувати в соціальних мережах.

Щороку 20 травня у світі відзначається Міжнародний день клінічних досліджень. Вважається, що у цей день ще в 1747 році почалося відоме дослідження шотландського морського лікаря Джеймса Лінда, перше контрольоване клінічне дослідження сучасної епохи,  коли він вилікував 12 моряків та виявив, чим лікується цинга.

В 2009 р. під егідою Європейської Бізнес Асоціації було засновано Підкомітет з клінічних досліджень. Наразі Підкомітет об’єднує 33 компанії, які задіяні в організації більшості КД в Україні (R&D фармацевтичні компанії, контракт­но-дослідницькі та логістичні сервісні організації). Діяльність Підкомітету зосереджена на питаннях гармонізації та вдосконалення нормативно-правової бази, що регулює проведення в Україні клінічних досліджень, зокрема міжнародних, вирішенні регуляторних питань, а також підвищенні обізнаності громадськості щодо розвитку галузі клінічних досліджень в Україні.

З нагоди міжнародного Дня клінічних досліджень Підкомітет підготував спеціальний віжуал та цікаві факти про сферу КД в Україні і світі: Факти про клінічні дослідження та Факти про клінічні дослідження в Україні, з якими можна ознайомитись та розповсюджувати в соціальних мережах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: