fbpx

До міжнародного Дня клінічних досліджень ЕВА підготувала цікаві факти про сферу КД

20/ 05/ 2021
  Щороку 20 травня у світі відзначається Міжнародний день клінічних досліджень. Вважається, що у цей день ще в 1747 році почалося відоме дослідження шотландського морського лікаря Джеймса Лінда, перше контрольоване клінічне дослідження сучасної епохи,  коли він вилікував 12 моряків та виявив, чим лікується цинга. В 2009 р. під егідою Європейської Бізнес Асоціації було засновано Підкомітет з клінічних досліджень. Наразі Підкомітет об’єднує 33 компанії, які задіяні в організації більшості КД в Україні (R&D фармацевтичні компанії, контракт­но-дослідницькі та логістичні сервісні організації). Діяльність Підкомітету зосереджена на питаннях гармонізації та вдосконалення нормативно-правової бази, що регулює проведення в Україні клінічних досліджень, зокрема міжнародних, вирішенні регуляторних питань, а також підвищенні обізнаності громадськості щодо розвитку галузі клінічних досліджень в Україні. З нагоди міжнародного Дня клінічних досліджень Підкомітет підготував спеціальний віжуал та цікаві факти про сферу КД в Україні і світі: Факти про клінічні дослідження та Факти про клінічні дослідження в Україні, з якими можна ознайомитись та розповсюджувати в соціальних мережах.  

Щороку 20 травня у світі відзначається Міжнародний день клінічних досліджень. Вважається, що у цей день ще в 1747 році почалося відоме дослідження шотландського морського лікаря Джеймса Лінда, перше контрольоване клінічне дослідження сучасної епохи,  коли він вилікував 12 моряків та виявив, чим лікується цинга.

В 2009 р. під егідою Європейської Бізнес Асоціації було засновано Підкомітет з клінічних досліджень. Наразі Підкомітет об’єднує 33 компанії, які задіяні в організації більшості КД в Україні (R&D фармацевтичні компанії, контракт­но-дослідницькі та логістичні сервісні організації). Діяльність Підкомітету зосереджена на питаннях гармонізації та вдосконалення нормативно-правової бази, що регулює проведення в Україні клінічних досліджень, зокрема міжнародних, вирішенні регуляторних питань, а також підвищенні обізнаності громадськості щодо розвитку галузі клінічних досліджень в Україні.

З нагоди міжнародного Дня клінічних досліджень Підкомітет підготував спеціальний віжуал та цікаві факти про сферу КД в Україні і світі: Факти про клінічні дослідження та Факти про клінічні дослідження в Україні, з якими можна ознайомитись та розповсюджувати в соціальних мережах.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: