fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Дні відкритих дверей у школі повного дня КМДШ у Києві

26/ 01/ 2021
  Вибір школи – відповідальний та непростий період для батьків. Адже кожен мріє, щоб їх дитина навчалася у середовищі, де буде отримувати якісні знання, цікавий досвід, буде розвиватися як особистість, кожен день робити наукові відкриття. І найголовніше – всі батьки мріють, щоб шкільні знання дитина могла використовувати в реальності, щоб школа не була відірвана від життя, а навпаки, була про життя. https://youtu.be/0ea3khuKADg КМДШ – це мережа українських шкіл, де використовують практичні підходи донавчання, вчать дітей приймати самостійні рішення, використовувати знання вреальності, де розвивають необхідні компетенції, а у старших класах є профорієнтація. Тут створені всі умови для розвитку гармонійної та впевненої особистості. Школа повного дня КМДШ запрошує запрошує батьків на Дні відкритих дверей. ✅  Екскурсія новою школою. ✅  Знайомство з програмою та ідеєю КМДШ. ✅  Батьки дізнаються, що таке формаційна програма в КМДШ, про особливостінавчальних підходів, додаткові напрямки, особливості вивчення іноземних мов. ✅  Також батьки матимуть змогу зареєструвати дітей на вступ. Адреса: Київ, Дніпровська набережна, 14Л, Осокорки Захід буде проводитися з дотриманням усіх правил безпеки. Відвідати: http://bit.ly/3iOipOm

Вибір школи – відповідальний та непростий період для батьків. Адже кожен мріє, щоб їх дитина навчалася у середовищі, де буде отримувати якісні знання, цікавий досвід, буде розвиватися як особистість, кожен день робити наукові відкриття. І найголовніше – всі батьки мріють, щоб шкільні знання дитина могла використовувати в реальності, щоб школа не була відірвана від життя, а навпаки, була про життя.

КМДШ – це мережа українських шкіл, де використовують практичні підходи донавчання, вчать дітей приймати самостійні рішення, використовувати знання вреальності, де розвивають необхідні компетенції, а у старших класах є профорієнтація. Тут створені всі умови для розвитку гармонійної та впевненої особистості.

Школа повного дня КМДШ запрошує запрошує батьків на Дні відкритих дверей.

✅  Екскурсія новою школою.
✅  Знайомство з програмою та ідеєю КМДШ.
✅  Батьки дізнаються, що таке формаційна програма в КМДШ, про особливостінавчальних підходів, додаткові напрямки, особливості вивчення іноземних мов.
✅  Також батьки матимуть змогу зареєструвати дітей на вступ.

Адреса: Київ, Дніпровська набережна, 14Л, Осокорки
Захід буде проводитися з дотриманням усіх правил безпеки. Відвідати: http://bit.ly/3iOipOm

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: