fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Дмитро Відсота призначений радником Астерс

25/ 07/ 2018
  Юридична фірма Астерс рада повідомити про призначення Дмитра Відсоти на посаду радника фірми. Дмитро приєднався до команди антимонопольної практики фірми в 2015 році і набув значного досвіду у складі команди практики міжнародної торгівлі. Дмитро брав участь у багатьох важливих торговельних розслідуваннях, зокрема, антидемпінгових розслідуваннях щодо імпорту в Україну карбамідо-формальдегідної продукції з Російської Федерації, шприців з Республіки Індія, Турецької Республіки та Китайської Народної Республіки; а також у спеціальному розслідуванні щодо імпорту сірчаної кислоти та олеуму з Республіки Білорусь. До роботи в Астерс Дмитро Відсота обіймав посаду начальника відділу досліджень і розслідувань Харківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України. Дмитро Відсота надає консультації з широкого кола питань антимонопольного права, а також щодо антидемпінгових і спеціальних розслідувань, права СОТ і законодавства про торгівлю ЄС, експортного контролю та санкцій. Коментуючи призначення, партнер Астерс Олексій Пустовіт зазначив: Дмитро має значний досвід роботи над найбільш резонансними справами як у сфері антимонопольного права, так і у міжнародній торгівлі. Завдяки своєму таланту, енергії та ентузіазму Дмитро постійно затребуваний нашими клієнтами та отримує від них високі оцінки. Це підвищення є цілком заслуженим завдяки продемонстрованому Дмитром високому рівню експертизи та розуміння потреб клієнтів і відображає зобовязання нашої фірми сприяти постійному професійному розвитку юристів Астерс.     *** Фахівці Астерс мають значний досвід роботи в усіх спектрах антимонопольних питань, зокрема, узгоджених діях, зловживанні домінуючим становищем, недобросовісній конкуренції і контролі за концентраціями. Антимонопольна практика Астерс є однією із найавторитетніших та найбільшою в Україні, налічуючи понад двадцять юристів. Провідні фахівці у цій галузі - партнери Астерс Ігор Свечкар, Олексій Пустовіт та Олександр Вознюк.

Юридична фірма “Астерс” рада повідомити про призначення Дмитра Відсоти на посаду радника фірми. Дмитро приєднався до команди антимонопольної практики фірми в 2015 році і набув значного досвіду у складі команди практики міжнародної торгівлі. Дмитро брав участь у багатьох важливих торговельних розслідуваннях, зокрема, антидемпінгових розслідуваннях щодо імпорту в Україну карбамідо-формальдегідної продукції з Російської Федерації, шприців з Республіки Індія, Турецької Республіки та Китайської Народної Республіки; а також у спеціальному розслідуванні щодо імпорту сірчаної кислоти та олеуму з Республіки Білорусь.

До роботи в Астерс Дмитро Відсота обіймав посаду начальника відділу досліджень і розслідувань Харківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

Дмитро Відсота надає консультації з широкого кола питань антимонопольного права, а також щодо антидемпінгових і спеціальних розслідувань, права СОТ і законодавства про торгівлю ЄС, експортного контролю та санкцій.

Коментуючи призначення, партнер Астерс Олексій Пустовіт зазначив: “Дмитро має значний досвід роботи над найбільш резонансними справами як у сфері антимонопольного права, так і у міжнародній торгівлі. Завдяки своєму таланту, енергії та ентузіазму Дмитро постійно затребуваний нашими клієнтами та отримує від них високі оцінки. Це підвищення є цілком заслуженим завдяки продемонстрованому Дмитром високому рівню експертизи та розуміння потреб клієнтів і відображає зобов’язання нашої фірми сприяти постійному професійному розвитку юристів Астерс”.    

***

Фахівці Астерс мають значний досвід роботи в усіх спектрах антимонопольних питань, зокрема, узгоджених діях, зловживанні домінуючим становищем, недобросовісній конкуренції і контролі за концентраціями. Антимонопольна практика Астерс є однією із найавторитетніших та найбільшою в Україні, налічуючи понад двадцять юристів. Провідні фахівці у цій галузі – партнери Астерс Ігор Свечкар, Олексій Пустовіт та Олександр Вознюк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: