fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Дмитро Донець приєднається до команди PwC Legal Україна на позиції Партнера та очолить практику Вирішення спорів

06/ 09/ 2017
  20 вересня Дмитро Донець приєднається до команди Адвокатського об’єднання «PwC Legal» в Україні на позиції Партнера та очолить практику Вирішення спорів. Дмитро має значний досвід супроводження спорів, практичні знання у сфері корпоративного оподаткування (включаючи фінансові облік та звітність), трансфертного ціноутворення, структурування залучення інвестицій та виведення прибутку. Дмитро Донець понад десять років працював у сфері податкового консалтингу, а впродовж останніх двох років  очолював департамент адміністративного оскарження та судового супроводження Державної фіскальної служби України (ДФСУ). Під час роботи в ДФСУ Дмитро відповідав за напрямок супроводження досудових та судових податкових спорів, як на рівні центрального апарату, так і в регіонах (загалом маючи у підпорядкуванні близько 2000 співробітників). До того як обійняти посаду у ДФСУ Дмитро 7 років працював у міжнародній юридичній фірмі DLA Piper Україна на посаді старшого юриста податкової практики, де консультував українські та міжнародні компанії з податкових, митних та регуляторних питань, а також супроводжував клієнтів під час проведення та оскарження результатів податкових перевірок. «За час роботи у ДФСУ мені та моїм колегам вдалося здійснити багато чого із запланованого – у першу чергу, налагодити діалог із бізнесом, який поступово перестає сприймати Службу як виключно каральний орган. Наразі я відчуваю потребу у професійних змінах – прийшов час розвернути вектор своєї діяльності. Свою нову роль я бачу у можливості поділитися з бізнесом практичним досвідом, набутим під час роботи у ДФСУ. Зокрема, фахово проконсультувати щодо підготовки до податкових перевірок, допомогти розробити стратегію захисту та відстояти інтереси в спорах із податковими органами», – зазначив Дмитро Донець. «За час роботи в державних органах мені доводилося співпрацювати з юридичною та податковою командами PwC Україна, професіоналізм яких справив на мене неабияке враження. Я з нетерпінням очікую на початок співпраці з моїми новими колегами, яка буде спрямована на забезпечення подальшого зростання фірми та захист бізнесу клієнтів». Андрій Пронченко, керуючий партнер Адвокатського обєднання PwC Legal Україна: «Ми раді вітати Дмитра в нашій команді. Практика Вирішення спорів (зокрема, врегулювання податкових спорів) –  одна з наших ключових. Практика започаткована ще 2008 року, за цей час ми істотно розширили клієнтське портфоліо та  зміцнили позиції на ринку, що регулярно підтверджується визнанням з боку ключових міжнародних і національних рейтингів. Я радий довірити Дмитру керівництво практикою Вирішення спорів, оскільки впевнений, що його досвід та експертиза дозволять якісно та надійно захистити бізнес наших клієнтів в Україні».

20 вересня Дмитро Донець приєднається до команди Адвокатського об’єднання «PwC Legal» в Україні на позиції Партнера та очолить практику Вирішення спорів.

Дмитро має значний досвід супроводження спорів, практичні знання у сфері корпоративного оподаткування (включаючи фінансові облік та звітність), трансфертного ціноутворення, структурування залучення інвестицій та виведення прибутку.

Дмитро Донець понад десять років працював у сфері податкового консалтингу, а впродовж останніх двох років  очолював департамент адміністративного оскарження та судового супроводження Державної фіскальної служби України (ДФСУ).

Під час роботи в ДФСУ Дмитро відповідав за напрямок супроводження досудових та судових податкових спорів, як на рівні центрального апарату, так і в регіонах (загалом маючи у підпорядкуванні близько 2000 співробітників).

До того як обійняти посаду у ДФСУ Дмитро 7 років працював у міжнародній юридичній фірмі DLA Piper Україна на посаді старшого юриста податкової практики, де консультував українські та міжнародні компанії з податкових, митних та регуляторних питань, а також супроводжував клієнтів під час проведення та оскарження результатів податкових перевірок.

«За час роботи у ДФСУ мені та моїм колегам вдалося здійснити багато чого із запланованого – у першу чергу, налагодити діалог із бізнесом, який поступово перестає сприймати Службу як виключно каральний орган. Наразі я відчуваю потребу у професійних змінах – прийшов час розвернути вектор своєї діяльності. Свою нову роль я бачу у можливості поділитися з бізнесом практичним досвідом, набутим під час роботи у ДФСУ. Зокрема, фахово проконсультувати щодо підготовки до податкових перевірок, допомогти розробити стратегію захисту та відстояти інтереси в спорах із податковими органами», – зазначив Дмитро Донець. «За час роботи в державних органах мені доводилося співпрацювати з юридичною та податковою командами PwC Україна, професіоналізм яких справив на мене неабияке враження. Я з нетерпінням очікую на початок співпраці з моїми новими колегами, яка буде спрямована на забезпечення подальшого зростання фірми та захист бізнесу клієнтів».

Андрій Пронченко, керуючий партнер Адвокатського об’єднання PwC Legal Україна: «Ми раді вітати Дмитра в нашій команді. Практика Вирішення спорів (зокрема, врегулювання податкових спорів) –  одна з наших ключових. Практика започаткована ще 2008 року, за цей час ми істотно розширили клієнтське портфоліо та  зміцнили позиції на ринку, що регулярно підтверджується визнанням з боку ключових міжнародних і національних рейтингів. Я радий довірити Дмитру керівництво практикою Вирішення спорів, оскільки впевнений, що його досвід та експертиза дозволять якісно та надійно захистити бізнес наших клієнтів в Україні».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: