fbpx

Дмитро Донець приєднається до команди PwC Legal Україна на позиції Партнера та очолить практику Вирішення спорів

06/ 09/ 2017
  20 вересня Дмитро Донець приєднається до команди Адвокатського об’єднання «PwC Legal» в Україні на позиції Партнера та очолить практику Вирішення спорів. Дмитро має значний досвід супроводження спорів, практичні знання у сфері корпоративного оподаткування (включаючи фінансові облік та звітність), трансфертного ціноутворення, структурування залучення інвестицій та виведення прибутку. Дмитро Донець понад десять років працював у сфері податкового консалтингу, а впродовж останніх двох років  очолював департамент адміністративного оскарження та судового супроводження Державної фіскальної служби України (ДФСУ). Під час роботи в ДФСУ Дмитро відповідав за напрямок супроводження досудових та судових податкових спорів, як на рівні центрального апарату, так і в регіонах (загалом маючи у підпорядкуванні близько 2000 співробітників). До того як обійняти посаду у ДФСУ Дмитро 7 років працював у міжнародній юридичній фірмі DLA Piper Україна на посаді старшого юриста податкової практики, де консультував українські та міжнародні компанії з податкових, митних та регуляторних питань, а також супроводжував клієнтів під час проведення та оскарження результатів податкових перевірок. «За час роботи у ДФСУ мені та моїм колегам вдалося здійснити багато чого із запланованого – у першу чергу, налагодити діалог із бізнесом, який поступово перестає сприймати Службу як виключно каральний орган. Наразі я відчуваю потребу у професійних змінах – прийшов час розвернути вектор своєї діяльності. Свою нову роль я бачу у можливості поділитися з бізнесом практичним досвідом, набутим під час роботи у ДФСУ. Зокрема, фахово проконсультувати щодо підготовки до податкових перевірок, допомогти розробити стратегію захисту та відстояти інтереси в спорах із податковими органами», – зазначив Дмитро Донець. «За час роботи в державних органах мені доводилося співпрацювати з юридичною та податковою командами PwC Україна, професіоналізм яких справив на мене неабияке враження. Я з нетерпінням очікую на початок співпраці з моїми новими колегами, яка буде спрямована на забезпечення подальшого зростання фірми та захист бізнесу клієнтів». Андрій Пронченко, керуючий партнер Адвокатського обєднання PwC Legal Україна: «Ми раді вітати Дмитра в нашій команді. Практика Вирішення спорів (зокрема, врегулювання податкових спорів) –  одна з наших ключових. Практика започаткована ще 2008 року, за цей час ми істотно розширили клієнтське портфоліо та  зміцнили позиції на ринку, що регулярно підтверджується визнанням з боку ключових міжнародних і національних рейтингів. Я радий довірити Дмитру керівництво практикою Вирішення спорів, оскільки впевнений, що його досвід та експертиза дозволять якісно та надійно захистити бізнес наших клієнтів в Україні».

20 вересня Дмитро Донець приєднається до команди Адвокатського об’єднання «PwC Legal» в Україні на позиції Партнера та очолить практику Вирішення спорів.

Дмитро має значний досвід супроводження спорів, практичні знання у сфері корпоративного оподаткування (включаючи фінансові облік та звітність), трансфертного ціноутворення, структурування залучення інвестицій та виведення прибутку.

Дмитро Донець понад десять років працював у сфері податкового консалтингу, а впродовж останніх двох років  очолював департамент адміністративного оскарження та судового супроводження Державної фіскальної служби України (ДФСУ).

Під час роботи в ДФСУ Дмитро відповідав за напрямок супроводження досудових та судових податкових спорів, як на рівні центрального апарату, так і в регіонах (загалом маючи у підпорядкуванні близько 2000 співробітників).

До того як обійняти посаду у ДФСУ Дмитро 7 років працював у міжнародній юридичній фірмі DLA Piper Україна на посаді старшого юриста податкової практики, де консультував українські та міжнародні компанії з податкових, митних та регуляторних питань, а також супроводжував клієнтів під час проведення та оскарження результатів податкових перевірок.

«За час роботи у ДФСУ мені та моїм колегам вдалося здійснити багато чого із запланованого – у першу чергу, налагодити діалог із бізнесом, який поступово перестає сприймати Службу як виключно каральний орган. Наразі я відчуваю потребу у професійних змінах – прийшов час розвернути вектор своєї діяльності. Свою нову роль я бачу у можливості поділитися з бізнесом практичним досвідом, набутим під час роботи у ДФСУ. Зокрема, фахово проконсультувати щодо підготовки до податкових перевірок, допомогти розробити стратегію захисту та відстояти інтереси в спорах із податковими органами», – зазначив Дмитро Донець. «За час роботи в державних органах мені доводилося співпрацювати з юридичною та податковою командами PwC Україна, професіоналізм яких справив на мене неабияке враження. Я з нетерпінням очікую на початок співпраці з моїми новими колегами, яка буде спрямована на забезпечення подальшого зростання фірми та захист бізнесу клієнтів».

Андрій Пронченко, керуючий партнер Адвокатського об’єднання PwC Legal Україна: «Ми раді вітати Дмитра в нашій команді. Практика Вирішення спорів (зокрема, врегулювання податкових спорів) –  одна з наших ключових. Практика започаткована ще 2008 року, за цей час ми істотно розширили клієнтське портфоліо та  зміцнили позиції на ринку, що регулярно підтверджується визнанням з боку ключових міжнародних і національних рейтингів. Я радий довірити Дмитру керівництво практикою Вирішення спорів, оскільки впевнений, що його досвід та експертиза дозволять якісно та надійно захистити бізнес наших клієнтів в Україні».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: