fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Для всіх фанатів ФК «Ліверпуль»: лімітована червона банка Carlsberg тепер в Україні

25/ 03/ 2021
  Нагадаємо, що бренд Carlsberg відзначив здобуття футбольним клубом «Ліверпуль» титулу чемпіона Премєр-ліги, випустивши лімітовану версію «чемпіонських» банок червоного кольору. Тепер така банка офіційно представлена і в Україні. У лімітованій версії Carlsberg змінив свій знаковий зелений колір на червоний, який є символічним для ФК «Ліверпуль». На «чемпіонських» банках зображена емблема ФК «Ліверпуль» і підписи гравців, а слова «З 1847 року» (посилання на дату заснування пивоварні Carlsberg) замінені словами «Чемпіони з 2020 року». Святкова лімітована банка буде доступною в усіх точках продажу Carlsberg тільки в цьому сезоні протягом квітня і травня. Партнерство Carlsberg з ФК «Ліверпуль» є найдовшим у Премєр-лізі і триває з 1992 року. Більше про співпрацю можна знайти за посиланням: https://www.carlsberg.com/en/liverpool-fc-by-carlsberg/premier-league-champions-probably/ * * * Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї із провідних пивоварних груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. До складу Carlsberg Ukraine входять заводи в Запоріжжі, Києві та Львові. У портфель Carlsberg в Україні входять пиво, алкогольні та безалкогольні напої таких торговельних марок, як «Львівське», Robert Doms, Baltika, Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, «Арсенал», «Квас Тарас», Somersby, Guinness, Seth & Rileys Garage, Warsteiner, Grimbergen та інші. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті carlsbergukraine.com.

Нагадаємо, що бренд Carlsberg відзначив здобуття футбольним клубом «Ліверпуль» титулу чемпіона Прем’єр-ліги, випустивши лімітовану версію «чемпіонських» банок червоного кольору. Тепер така банка офіційно представлена і в Україні.

У лімітованій версії Carlsberg змінив свій знаковий зелений колір на червоний, який є символічним для ФК «Ліверпуль». На «чемпіонських» банках зображена емблема ФК «Ліверпуль» і підписи гравців, а слова «З 1847 року» (посилання на дату заснування пивоварні Carlsberg) замінені словами «Чемпіони з 2020 року». Святкова лімітована банка буде доступною в усіх точках продажу Carlsberg тільки в цьому сезоні протягом квітня і травня.

Партнерство Carlsberg з ФК «Ліверпуль» є найдовшим у Прем’єр-лізі і триває з 1992 року. Більше про співпрацю можна знайти за посиланням: https://www.carlsberg.com/en/liverpool-fc-by-carlsberg/premier-league-champions-probably/

* * *

Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї із провідних пивоварних груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. До складу Carlsberg Ukraine входять заводи в Запоріжжі, Києві та Львові. У портфель Carlsberg в Україні входять пиво, алкогольні та безалкогольні напої таких торговельних марок, як «Львівське», Robert Doms, Baltika, Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, «Арсенал», «Квас Тарас», Somersby, Guinness, Seth & Riley’s Garage, Warsteiner, Grimbergen та інші. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті carlsbergukraine.com.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: