fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Для допомоги Охматдиту: ОТП БАНК переказав 1 млн грн на відновлення дитячої лікарні

11/ 07/ 2024
  АТ «ОТП БАНК» здійснив переказ у сумі 1 млн грн благодійному фонду «Охматдит – здорове дитинство». Так Банк робить внесок у відновлення дитячого медичного закладу. Клієнти та співробітники Банку також долучилися до збору коштів на допомогу лікарні. Протягом двох діб після трагедії через застосунок OTP Bank UA українські благодійники переказали 1,19 млн грн на рахунок фонду Охматдиту. Нагадаємо, 8 липня 2024 року Охматдит постраждав від ракетної атаки: під час обстрілу було пошкоджено корпуси медзакладу, зруйновано деякі будівлі, вибиті вікна та шибки. НДСЛ «Охматдит» — це найбільша дитяча лікарня України. Вона нараховує 130 років, має понад 80 відділень, обслуговує більше 20 тис. пацієнтів та здійснює близько 10 тис. операцій на рік. З 24 лютого 2022 року ОТП Група в Україні активно долучається до підтримки країни та українців в часи війни. У липні 2024 року загальна сума допомоги склала 178,7 млн грн.

АТ «ОТП БАНК» здійснив переказ у сумі 1 млн грн благодійному фонду «Охматдит – здорове дитинство». Так Банк робить внесок у відновлення дитячого медичного закладу.

Клієнти та співробітники Банку також долучилися до збору коштів на допомогу лікарні. Протягом двох діб після трагедії через застосунок OTP Bank UA українські благодійники переказали 1,19 млн грн на рахунок фонду Охматдиту.

Нагадаємо, 8 липня 2024 року Охматдит постраждав від ракетної атаки: під час обстрілу було пошкоджено корпуси медзакладу, зруйновано деякі будівлі, вибиті вікна та шибки.

НДСЛ «Охматдит» — це найбільша дитяча лікарня України. Вона нараховує 130 років, має понад 80 відділень, обслуговує більше 20 тис. пацієнтів та здійснює близько 10 тис. операцій на рік.

З 24 лютого 2022 року ОТП Група в Україні активно долучається до підтримки країни та українців в часи війни. У липні 2024 року загальна сума допомоги склала 178,7 млн грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: