fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

DLA Piper виступила юридичним радником Haas Group у зв’язку з продажем міжнародного бізнесу групі компаній Bühler

16/ 07/ 2018
  DLA Piper проконсультувала Haas Group, австрійську компанію, лідера світового ринку з виробництва вафель, бісквітів та кондитерських виробів, щодо продажу міжнародної групи компаній зі штаб-квартирою в Австрії швейцарському холдингу Bühler AG. Bühler AG є провідною технологічною групою та лідером з переробки зерна, рису, какао, кави та інших сировинних матеріалів, а також займає провідні позиції у сфері алюмінієвого лиття під тиском, подрібнення, диспергування і нанесення вакуумних покриттів на автомобільні, оптичні та фарбовані поверхні. Очолив експертну команду, до якої увійшли офіси DLA Piper у Австрії, Данії, Нідерландах, Німеччині, ОАЕ, Росії, Сінгапурі, США, Україні, Чехії, а також партнери фірми у Бразилії - Campos Mello Advogados, - Крістоф Магер, Партнер DLA Piper та керівник практики корпоративного права віденського офісу. Команда DLA Piper Ukraine, у складі юриста Андрія Жупанина під керівництвом Галини Загороднюк, Партнера та керівника практики антимонопольного права, надала юридичний супровід з питань одержання дозволу на концентрацію Антимонопольного комітету України. Юридична підтримка на всіх етапах глобальної транзакції продемонструвала відмінну здатність DLA Piper обслуговувати міжнародних клієнтів як юридична фірма повного спектру послуг для бізнесу, експертиза якої охоплює від корпоративного права і реструктуризації, податків, трудового права, права інтелектуальної власності та технологій до антимонопольного права та отримання дозволів на концентрацію, серед іншого, у Австрії, Німеччині та Україні. КІНЕЦЬ За додатковою інформацією звертайтесь: Оксана Бучацька, Менеджер з маркетингу та розвитку бізнесу, DLA Piper Ukraine, LLC. Тел.: + 380678236749, ел.адреса: [email protected] Примітки: ТОВ Ді Ел Ей Пайпер Україна є частиною міжнародної юридичної фірми DLA Piper, юристи якої працюють в більш ніж 40 країнах світу - в Азіатсько-тихоокеанському регіоні, Європі та Близькому Сході, в Північній та Південній Америці. Ми надаємо клієнтам юридичні послуги незалежно від географії їх бізнесу. Для отримання детальної інформації про нашу організацію і послуги відвідайте, будь ласка, наш веб-сайт: www.dlapiper.com.

DLA Piper проконсультувала Haas Group, австрійську компанію, лідера світового ринку з виробництва вафель, бісквітів та кондитерських виробів, щодо продажу міжнародної групи компаній зі штаб-квартирою в Австрії швейцарському холдингу Bühler AG.

Bühler AG є провідною технологічною групою та лідером з переробки зерна, рису, какао, кави та інших сировинних матеріалів, а також займає провідні позиції у сфері алюмінієвого лиття під тиском, подрібнення, диспергування і нанесення вакуумних покриттів на автомобільні, оптичні та фарбовані поверхні.

Очолив експертну команду, до якої увійшли офіси DLA Piper у Австрії, Данії, Нідерландах, Німеччині, ОАЕ, Росії, Сінгапурі, США, Україні, Чехії, а також партнери фірми у Бразилії – Campos Mello Advogados, – Крістоф Магер, Партнер DLA Piper та керівник практики корпоративного права віденського офісу. Команда DLA Piper Ukraine, у складі юриста Андрія Жупанина під керівництвом Галини Загороднюк, Партнера та керівника практики антимонопольного права, надала юридичний супровід з питань одержання дозволу на концентрацію Антимонопольного комітету України.

Юридична підтримка на всіх етапах глобальної транзакції продемонструвала відмінну здатність DLA Piper обслуговувати міжнародних клієнтів як юридична фірма повного спектру послуг для бізнесу, експертиза якої охоплює від корпоративного права і реструктуризації, податків, трудового права, права інтелектуальної власності та технологій до антимонопольного права та отримання дозволів на концентрацію, серед іншого, у Австрії, Німеччині та Україні.

КІНЕЦЬ

За додатковою інформацією звертайтесь:

Оксана Бучацька, Менеджер з маркетингу та розвитку бізнесу, DLA Piper Ukraine, LLC.

Тел.: + 380678236749, ел.адреса: [email protected]

Примітки:

  1. ТОВ “Ді Ел Ей Пайпер Україна” є частиною міжнародної юридичної фірми DLA Piper, юристи якої працюють в більш ніж 40 країнах світу – в Азіатсько-тихоокеанському регіоні, Європі та Близькому Сході, в Північній та Південній Америці. Ми надаємо клієнтам юридичні послуги незалежно від географії їх бізнесу.
  2. Для отримання детальної інформації про нашу організацію і послуги відвідайте, будь ласка, наш веб-сайт: www.dlapiper.com.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: