fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

DLA Piper високо оцінена в галузі податкового права та трансфертного ціноутворення серед юридичних фірм в Україні

10/ 11/ 2017
  Податкова практика DLA Piper в Україні високо оцінена (Tier 2) рейтинговими довідниками World Tax 2018 (International Tax Review) та World Transfer Pricing 2018 (TP Week). World Tax та World Transfer Pricing є міжнародними довідниками, що визначають лідерів серед юридичних фірм в галузі податкового права та трансфертного ціноутворення. У процесі підготовки рейтингів кожна редакція оцінює рівень податкової експертизи в більше ніж 50 країнах світу аби надати особам, що визначають податкову політику компаній найповнішу інформацію про світовий ринок професіоналів в галузі податкового консультування. Ілля Свердлов, керівник податкової практики, зазначив: Нам приємно, що наша практика вкотре відзначається високими позиціями в рейтингах. Я впевнений, що значний досвід команди є важливою перевагою для наших клієнтів. Користуючись нагодою, я хочу висловити подяку нашим клієнтам за підтримку та колегам за визнання. За додатковою інформацією звертайтеся: Інна Воронова, PR and event coordinator Тел.:+380672231850, ел.адреса: [email protected]   Примітка: ТОВ Ді Ел Ей Пайпер Україна є частиною міжнародної юридичної фірми DLA Piper, юристи якої працюють в більш ніж 40 країнах світу - в Азіатсько-тихоокеанському регіоні, Європі та Близькому Сході, в Північній та Південній Америці. Ми надаємо клієнтам юридичні послуги незалежно від географії їх бізнесу www.dlapiper.com

Податкова практика DLA Piper в Україні високо оцінена (Tier 2) рейтинговими довідниками World Tax 2018 (International Tax Review) та World Transfer Pricing 2018 (TP Week).

World Tax та World Transfer Pricing є міжнародними довідниками, що визначають лідерів серед юридичних фірм в галузі податкового права та трансфертного ціноутворення. У процесі підготовки рейтингів кожна редакція оцінює рівень податкової експертизи в більше ніж 50 країнах світу аби надати особам, що визначають податкову політику компаній найповнішу інформацію про світовий ринок професіоналів в галузі податкового консультування.

Ілля Свердлов, керівник податкової практики, зазначив: “Нам приємно, що наша практика вкотре відзначається високими позиціями в рейтингах. Я впевнений, що значний досвід команди є важливою перевагою для наших клієнтів. Користуючись нагодою, я хочу висловити подяку нашим клієнтам за підтримку та колегам за визнання”.

За додатковою інформацією звертайтеся:
Інна Воронова, PR and event coordinator

Тел.:+380672231850, ел.адреса: [email protected]  

Примітка:

ТОВ “Ді Ел Ей Пайпер Україна” є частиною міжнародної юридичної фірми DLA Piper, юристи якої працюють в більш ніж 40 країнах світу – в Азіатсько-тихоокеанському регіоні, Європі та Близькому Сході, в Північній та Південній Америці. Ми надаємо клієнтам юридичні послуги незалежно від географії їх бізнесу www.dlapiper.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: