fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

DLA Piper високо оцінена The Legal 500 EMEA 2018 в Україні

20/ 04/ 2018
  Юридичний довідник TheLegal 500: Europe, Middle East and Africa 2018 високо оцінив дев’ять практик DLAPiper в Україні та відзначив провідних юристів у відповідних практиках. Чотири практики DLA Piper в Україні – корпоративне право та M&A, конкурентне право, інтелектуальна власність, нерухомість і будівництво – відзначені найвищим рейтингом. Інші практики – банківське, фінансове право і ринки капіталу, вирішення спорів, трудове право, енергетика, оподаткування – також високо рекомендовані. Три партнери увійшли до списку провідних юристів України: Маргарита Карпенко, Партнер, корпоративне право та M&A, Наталія Пахомовська, Партнер і керівник практики інтелектуальна власність, та Наталія Кочергіна, Партнер, керівник практики нерухомість і будівництво. Галина Загороднюк, Партнер та керівник практики антимонопольного та конкурентного права, Олександр Курдидик, Партнер та керівник практики комерційних проектів, Ольга Ворожбит, Партнер та керівник практики вирішення спорів та державного регулювання бізнесу, Ілля Свердлов, Партнер та керівник податкової практики, Алла Козаченко, Юридичний директор та керівник практики корпоративного права та M&A, Наталія Кіріченко, Старший юрист практики інтелектуальної власності, також рекомендовані у відповідних практиках. В цілому, фірма та її юристи відзначені високим рейтингом за досконалий рівень якості обслуговування клієнтів, діловий потенціал та експертизу у відповідній сфері. Дослідження рейтингу The Legal 500 EMEA видається понад 20 років і охоплює 85 країн і понад 2700 юридичних фірм. Рейтинг ґрунтується на незалежній оцінці практикуючих юристів та їх професійних досягненнях, має високу довіру як серед самих юристів, так і клієнтів. За додатковою інформацією звертайтеся: Інна Воронова, PRandeventcoordinator Тел.:+380672231850, ел.адреса: inna.voronova@dlapiper.com Примітка: ТОВ Ді Ел Ей Пайпер Україна є частиною міжнародної юридичної фірми DLAPiper, юристи якої працюють в більш ніж 40 країнах світу - в Азіатсько-тихоокеанському регіоні, Європі та Близькому Сході, в Північній та Південній Америці. Ми надаємо клієнтам юридичні послуги незалежно від географії їх бізнесу. Для отримання докладної інформації про нашу організацію і послуги, звертайтесь, будь ласка, на веб-сайт: www.dlapiper.com

Юридичний довідник TheLegal 500: Europe, Middle East and Africa 2018 високо оцінив дев’ять практик DLAPiper в Україні та відзначив провідних юристів у відповідних практиках.

Чотири практики DLA Piper в Україні – корпоративне право та M&A, конкурентне право, інтелектуальна власність, нерухомість і будівництво – відзначені найвищим рейтингом. Інші практики – банківське, фінансове право і ринки капіталу, вирішення спорів, трудове право, енергетика, оподаткування – також високо рекомендовані.

Три партнери увійшли до списку провідних юристів України: Маргарита Карпенко, Партнер, корпоративне право та M&A, Наталія Пахомовська, Партнер і керівник практики інтелектуальна власність, та Наталія Кочергіна, Партнер, керівник практики нерухомість і будівництво.

Галина Загороднюк, Партнер та керівник практики антимонопольного та конкурентного права, Олександр Курдидик, Партнер та керівник практики комерційних проектів, Ольга Ворожбит, Партнер та керівник практики вирішення спорів та державного регулювання бізнесу, Ілля Свердлов, Партнер та керівник податкової практики, Алла Козаченко, Юридичний директор та керівник практики корпоративного права та M&A, Наталія Кіріченко, Старший юрист практики інтелектуальної власності, також рекомендовані у відповідних практиках.

В цілому, фірма та її юристи відзначені високим рейтингом за досконалий рівень якості обслуговування клієнтів, діловий потенціал та експертизу у відповідній сфері.

Дослідження рейтингу The Legal 500 EMEA видається понад 20 років і охоплює 85 країн і понад 2700 юридичних фірм. Рейтинг ґрунтується на незалежній оцінці практикуючих юристів та їх професійних досягненнях, має високу довіру як серед самих юристів, так і клієнтів.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Інна Воронова, PRandeventcoordinator
Тел.:+380672231850, ел.адреса: inna.voronova@dlapiper.com

Примітка:

  1. ТОВ “Ді Ел Ей Пайпер Україна” є частиною міжнародної юридичної фірми DLAPiper, юристи якої працюють в більш ніж 40 країнах світу – в Азіатсько-тихоокеанському регіоні, Європі та Близькому Сході, в Північній та Південній Америці. Ми надаємо клієнтам юридичні послуги незалежно від географії їх бізнесу.
  2. Для отримання докладної інформації про нашу організацію і послуги, звертайтесь, будь ласка, на веб-сайт: www.dlapiper.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: