fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

DLA Piper Ukraine взяла участь у впровадженні послуги «СМАРТ-ГРОШІ» від Київстар

23/ 07/ 2018
  DLA Piper Ukraine виступила юридичним радником при впровадженні послуги «СМАРТ-ГРОШІ» від Київстар – швидкого, зручного та безпечного способу онлайн-оплати найпопулярніших послуг. DLA Piper супроводжувала процес реєстрації компанії «Стармані», дочірнього підприємства Київстар, у якості фінансової установи та отримання нею ліцензії на переказ коштів у національній валюті. Команда DLA Piper консультувала найбільшого українського телеком-оператора за кількістю абонентів щодо регуляторних питань, пов’язаних із переказом електронних грошей, фінансового моніторингу та захисту прав споживачів, нормативних вимог, встановлених для емітента, агентів з поповнення, розрахунків та розповсюдження, а також щодо діяльності оператора платіжної інфраструктури. Юристи допомогли фінтех команді Київстар з контрактним оформленням відносин між компаніями «Стармані», «Київстар» та банками-партнерами, необхідним для випуску електронних грошей, їх погашення та розрахунки ними. Юридичний супровід здійснювався під керівництвом Олександра Курдидика, партнера практики Фінанси, Проекти та Реструктуризація, разом з Дмитром Пшеничнюком, старшим юристом, та юристами Анастасією Жебель та Юрієм Краснолюдським. Команда юристів під керівництвом партнера Галини Загороднюк надавали юридичні консультації з питань антимонопольного права. Олександр Курдидик, партнер DLA Piper, відзначив: «Ми раді бути частиною цього стратегічного для Українського ринку фінтех проекту». Він додав «Як тільки проект буде введений в дію, будь-який з більше ніж 26 мільйонів абонентів зможе скористатися опцією «миттєвої покупки», яка стає можливою завдяки конвертації сплачених за мобільний зв’язок коштів у електронні гроші. Клієнти з легкістю зможуть придбати товари та послуги або здійснювати операції з іншими абонентами». За додатковою інформацією звертайтесь: Оксана Бучацька, Менеджер з маркетингу та розвитку бізнесу, DLA Piper Ukraine, LLC. Тел.: + 380678236749, ел.адреса: [email protected]   Примітки: ТОВ Ді Ел Ей Пайпер Україна є частиною міжнародної юридичної фірми DLA Piper, юристи якої працюють в більш ніж 40 країнах світу - в Азіатсько-тихоокеанському регіоні, Європі та Близькому Сході, в Північній та Південній Америці. Ми надаємо клієнтам юридичні послуги незалежно від географії їх бізнесу. Для отримання детальної інформації про нашу організацію і послуги відвідайте, будь ласка, наш веб-сайт: www.dlapiper.com.

DLA Piper Ukraine виступила юридичним радником при впровадженні послуги «СМАРТ-ГРОШІ» від Київстар – швидкого, зручного та безпечного способу онлайн-оплати найпопулярніших послуг.

DLA Piper супроводжувала процес реєстрації компанії «Стармані», дочірнього підприємства Київстар, у якості фінансової установи та отримання нею ліцензії на переказ коштів у національній валюті. Команда DLA Piper консультувала найбільшого українського телеком-оператора за кількістю абонентів щодо регуляторних питань, пов’язаних із переказом електронних грошей, фінансового моніторингу та захисту прав споживачів, нормативних вимог, встановлених для емітента, агентів з поповнення, розрахунків та розповсюдження, а також щодо діяльності оператора платіжної інфраструктури. Юристи допомогли фінтех команді Київстар з контрактним оформленням відносин між компаніями «Стармані», «Київстар» та банками-партнерами, необхідним для випуску електронних грошей, їх погашення та розрахунки ними.

Юридичний супровід здійснювався під керівництвом Олександра Курдидика, партнера практики Фінанси, Проекти та Реструктуризація, разом з Дмитром Пшеничнюком, старшим юристом, та юристами Анастасією Жебель та Юрієм Краснолюдським. Команда юристів під керівництвом партнера Галини Загороднюк надавали юридичні консультації з питань антимонопольного права.

Олександр Курдидик, партнер DLA Piper, відзначив: «Ми раді бути частиною цього стратегічного для Українського ринку фінтех проекту». Він додав «Як тільки проект буде введений в дію, будь-який з більше ніж 26 мільйонів абонентів зможе скористатися опцією «миттєвої покупки», яка стає можливою завдяки конвертації сплачених за мобільний зв’язок коштів у електронні гроші. Клієнти з легкістю зможуть придбати товари та послуги або здійснювати операції з іншими абонентами».

За додатковою інформацією звертайтесь:

Оксана Бучацька, Менеджер з маркетингу та розвитку бізнесу, DLA Piper Ukraine, LLC.

Тел.: + 380678236749, ел.адреса: [email protected]  

Примітки:

  1. ТОВ “Ді Ел Ей Пайпер Україна” є частиною міжнародної юридичної фірми DLA Piper, юристи якої працюють в більш ніж 40 країнах світу – в Азіатсько-тихоокеанському регіоні, Європі та Близькому Сході, в Північній та Південній Америці. Ми надаємо клієнтам юридичні послуги незалежно від географії їх бізнесу.
  2. Для отримання детальної інформації про нашу організацію і послуги відвідайте, будь ласка, наш веб-сайт: www.dlapiper.com.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: