fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

DLA Piper представляє Pegasus Aviation VI щодо лізингу літака Boeing компанії Azur Air Ukraine

30/ 07/ 2018
  DLA Piper виступила юридичним радником американської лізингової компанії повітряних суден Pegasus Aviation VI щодо лізингу літака Boeing 767-300 українській авіаційній компанії Azur Air Ukraine. Юридична фірма провела комплексний аналіз та застосувала положення щодо реєстрації повітряних суден. Консультація включала аналіз широкого спектру питань національного законодавства та особливостей регуляторного режиму, передбаченого міжнародними конвенціями. Команда юристів надала рекомендації з питань валютного контролю та структурування фінансових операцій, з огляду на різноманітність та складність лізингових платежів. Після закриття угоди отриманий в лізинг Azur Air Ukraine літак стане пятим літаком компанії в Україні для далекомагістральних польотів. Це дозволить оператору збільшити кількість міжнародних рейсів та розширити географічне покриття. Над проектом під керівництвом Олександра Курдидика, партнера і керівника практики фінансів, комерційних проектів та реструктуризації, працювали старший юрист Дмитро Пшеничнюк та юрист Юрій Краснолюдський. За додатковою інформацією звертайтесь: Оксана Бучацька, Менеджер з маркетингу та розвитку бізнесу, DLA Piper Ukraine, LLC. Тел.: + 380678236749, ел.адреса: [email protected]   Примітки: ТОВ Ді Ел Ей Пайпер Україна є частиною міжнародної юридичної фірми DLA Piper, юристи якої працюють в більш ніж 40 країнах світу - в Азіатсько-тихоокеанському регіоні, Європі та Близькому Сході, в Північній та Південній Америці. Ми надаємо клієнтам юридичні послуги незалежно від географії їх бізнесу. Для отримання детальної інформації про нашу організацію і послуги відвідайте, будь ласка, наш веб-сайт: www.dlapiper.com.

DLA Piper виступила юридичним радником американської лізингової компанії повітряних суден Pegasus Aviation VI щодо лізингу літака Boeing 767-300 українській авіаційній компанії Azur Air Ukraine.

Юридична фірма провела комплексний аналіз та застосувала положення щодо реєстрації повітряних суден. Консультація включала аналіз широкого спектру питань національного законодавства та особливостей регуляторного режиму, передбаченого міжнародними конвенціями. Команда юристів надала рекомендації з питань валютного контролю та структурування фінансових операцій, з огляду на різноманітність та складність лізингових платежів.

Після закриття угоди отриманий в лізинг Azur Air Ukraine літак стане п’ятим літаком компанії в Україні для далекомагістральних польотів. Це дозволить оператору збільшити кількість міжнародних рейсів та розширити географічне покриття.

Над проектом під керівництвом Олександра Курдидика, партнера і керівника практики фінансів, комерційних проектів та реструктуризації, працювали старший юрист Дмитро Пшеничнюк та юрист Юрій Краснолюдський.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Оксана Бучацька, Менеджер з маркетингу та розвитку бізнесу, DLA Piper Ukraine, LLC.

Тел.: + 380678236749, ел.адреса: [email protected]  

Примітки:

  1. ТОВ “Ді Ел Ей Пайпер Україна” є частиною міжнародної юридичної фірми DLA Piper, юристи якої працюють в більш ніж 40 країнах світу – в Азіатсько-тихоокеанському регіоні, Європі та Близькому Сході, в Північній та Південній Америці. Ми надаємо клієнтам юридичні послуги незалежно від географії їх бізнесу.
  2. Для отримання детальної інформації про нашу організацію і послуги відвідайте, будь ласка, наш веб-сайт: www.dlapiper.com.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: