fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

DLA Piper оголошує переможців Всеукраїнського конкурсу для студентів-правників 2017

18/ 09/ 2017
  DLA Piper рада оголосити переможців Всеукраїнського конкурсу DLA Piper для студентів-правників 2017 року: 1-е місце: Олег Дикий, студент Національного університету Києво-Могилянська академія 2-е місце: Анастасія Воробйова, студентка Національного університету Одеська юридична академія 3-е місце: Максим Морозов, студент Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Переможець (перше місце) отримує можливість стажування протягом тижня в офісі DLA Piper у Люксембурзі. Переможець, що посяде друге місце у конкурсі, отримує сертифікат на користування інформаційно-правовою системою LIGA:ZAKON та можливість пройти стажування у київському офісі DLA Piper протягом місяця. Третє місце - стажування у київському офісі DLA Piper протягом місяця. Переможців обрали за комплексною оцінкою, до якої увійшли результати письмової роботи, тесту з англійської мови та співбесіди із суддями. До складу журі цього року увійшли представники Міністерства освіти і науки України, Міністерства юстиції України, штатні юристи українських та міжнародних компаній-лідерів ринку та провідні юристи DLA Piper в Україні. Всеукраїнський конкурс DLA Piper для студентів-правників 2017 року підтримали Міністерство освіти і науки України, Міністерство юстиції України, Ліга студентів Асоціації правників України, Європейська асоціація студентів права, Центр Розвитку корпоративної соціальної відповідальності, ISIC Україна, Studway. Інформаційними партнерами конкурсу виступили Європейська Бізнес Асоціація та Американська торговельна палата, генеральним новинним партнером − Інформаційне агентство Інтерфакс-Україна, медіа-партнерами − фахові видання Юридична практика та Юридична газета, інтернет видання − biggggidea.com та platfor.ma. За додатковою інформацією звертайтеся Інна Воронова, PR and event coordinator, DLAPiperв Україні Тел.:+380672231850, ел.адреса: [email protected] Примітка ТОВ Ді Ел Ей Пайпер Україна є частиною міжнародної юридичної фірми DLAPiper, юристи якої працюють в більш ніж 40 країнах світу - в Азіатсько-тихоокеанському регіоні, Європі та Близькому Сході, в Північній та Південній Америці. Ми надаємо клієнтам юридичні послуги незалежно від географії їх бізнесу. Для отримання докладної інформації про нашу організацію і послуги, звертайтесь, будь ласка, на веб-сайт: www.dlapiper.com

DLA Piper рада оголосити переможців Всеукраїнського конкурсу DLA Piper для студентів-правників 2017 року:

  • 1-е місце: Олег Дикий, студент Національного університету “Києво-Могилянська академія”
  • 2-е місце: Анастасія Воробйова, студентка Національного університету “Одеська юридична академія”
  • 3-е місце: Максим Морозов, студент Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Переможець (перше місце) отримує можливість стажування протягом тижня в офісі DLA Piper у Люксембурзі. Переможець, що посяде друге місце у конкурсі, отримує сертифікат на користування інформаційно-правовою системою LIGA:ZAKON та можливість пройти стажування у київському офісі DLA Piper протягом місяця. Третє місце – стажування у київському офісі DLA Piper протягом місяця.

Переможців обрали за комплексною оцінкою, до якої увійшли результати письмової роботи, тесту з англійської мови та співбесіди із суддями. До складу журі цього року увійшли представники Міністерства освіти і науки України, Міністерства юстиції України, штатні юристи українських та міжнародних компаній-лідерів ринку та провідні юристи DLA Piper в Україні.

Всеукраїнський конкурс DLA Piper для студентів-правників 2017 року підтримали Міністерство освіти і науки України, Міністерство юстиції України, Ліга студентів Асоціації правників України, Європейська асоціація студентів права, Центр “Розвитку корпоративної соціальної відповідальності”, ISIC Україна, Studway. Інформаційними партнерами конкурсу виступили Європейська Бізнес Асоціація та Американська торговельна палата, генеральним новинним партнером − Інформаційне агентство “Інтерфакс-Україна”, медіа-партнерами − фахові видання “Юридична практика” та “Юридична газета”, інтернет видання − biggggidea.com та platfor.ma.

За додатковою інформацією звертайтеся

Інна Воронова, PR and event coordinator, DLAPiperв Україні

Тел.:+380672231850, ел.адреса: [email protected]

Примітка

ТОВ “Ді Ел Ей Пайпер Україна” є частиною міжнародної юридичної фірми DLAPiper, юристи якої працюють в більш ніж 40 країнах світу – в Азіатсько-тихоокеанському регіоні, Європі та Близькому Сході, в Північній та Південній Америці. Ми надаємо клієнтам юридичні послуги незалежно від географії їх бізнесу.

Для отримання докладної інформації про нашу організацію і послуги, звертайтесь, будь ласка, на веб-сайт: www.dlapiper.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: