DLA Piper консультує перший в Україні іноземний агробізнес щодо продажу активів

30/ 08/ 2018

DLA Piper виступила юридичним радником Atlantic Agro Holdings та DUI Holding у зв’язку з продажем трьох компаній – ПрАТ «Київ-Атлантик Україна» (КАУ), Дочірнього підприємства «Атлантик Фармз» та ТОВ «Атлантик Фармз II», які разом утворюють Kyiv Atlantic Group – агрохолдинг з виробництва зерна, насіння олійних культур та рослинних білків.

Розташована в місті Миронівка Київської області – 65 км південніше Києва – КАУ функціонує в Україні протягом 28 років. Виробничі потужності КАУ включають зерновий елеватор, олійний цех по переробці сої, сучасний комбікормовий завод та інші новопридбані потужності. Наразі ДП «Атлантик Фармз» орендує приблизно 3 000 га ріллі, а ТОВ «Атлантик Фармз» – приблизно 6 500 га.

Команду юристів DLA Piper у Данії очолив партнер практики корпоративного права Карстен Педерсен, підтримку української частини трансакції здійснювала Анастасія Болховітінова, юридичний директор. Надані юридичні послуги включали структурування трансакції, підготовку трансакційних документів (договору купівлі-продажу (SPA), договору ескроу тощо), участь у переговорах з іншими сторонами та банками, консультування з корпоративних та регуляторних питань.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Оксана Бучацька, Менеджер з маркетингу та розвитку бізнесу, DLA Piper Ukraine, LLC.

Тел.: + 380678236749, ел.адреса: Oksana.Buchatska@dlapiper.co.uk

Примітки:

ТОВ “Ді Ел Ей Пайпер Україна” є частиною міжнародної юридичної фірми DLA Piper, юристи якої працюють в більш ніж 40 країнах світу – в Азіатсько-тихоокеанському регіоні, Європі та Близькому Сході, в Північній та Південній Америці. Ми надаємо клієнтам юридичні послуги незалежно від географії їх бізнесу.

Для отримання детальної інформації про нашу організацію і послуги відвідайте, будь ласка, наш веб-сайт: www.dlapiper.com.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: