fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

DLA Piper консультує McDonald’s щодо відкриття ресторану у Києві

23/ 11/ 2017
  DLA Piper виступила юридичним радником McDonalds, провідного світового бренду ресторанів швидкого обслуговування, в угоді, яка завершилася нещодавно відкриттям нового ресторану у Києві. McDonalds використав будівництво житлового комплексу Obolon Residences поруч з рестораном, що працював з 1999 року, як можливість переїхати в нову будівлю з абсолютно новим форматом, унікальною архітектурою та інноваційним дизайном. Новий ресторан McDonalds з площею 750 квадратних метрів, лінією McDrive та терасою відкрився 8 листопада за адресою: проспект Оболонський, 26А, поряд із щойно закритим рестораном. Команда DLA Piper Ukraine надала повну юридичну підтримку McDonalds в ході транзакції, включаючи: проведення юридичної перевірки, консультації з різних регуляторних питань в сфері будівництва, оподаткування та земельного законодавства, структурування угоди, розробку транзакційних документів, переговори з девелопером та генеральним підрядником, супровід реєстрації права власності та організацію закриття транзакції. Команду київського офісу очолювала Наталія Кочергіна, партнер та керівник практики нерухомості, за ключової участі Олега Матюши, юридичного директора, та Євгена Стороженко, юриста. Ілля Свердлов, юридичний директор та керівник податкової практики, та Дмитро Риловніков, старший юрист, консультували McDonalds з податкових питань. Ірина Мусійчук, керівник юридичного департаменту McDonalds, зазначила: «Це була досить непроста угода з комплексом складних юридичних та технічних питань, які потребували вирішення. Цей проект було успішно реалізовано завдяки підтримці команди юристів DLA Piper». Наталія Кочергіна, партнер та керівник практики нерухомості: «Ми маємо довготривалі відносини з McDonalds та успішно супроводжували їх в багатьох проектах. Ми цінуємо, що наша команда вкотре була обрана юридичним консультантом для складного та захоплюючого проекту». КІНЕЦЬ За додатковою інформацією звертайтеся: Інна Воронова, PR and event coordinator Тел.:+380672231850, ел.адреса: [email protected]   Примітка: ТОВ Ді Ел Ей Пайпер Україна є частиною міжнародної юридичної фірми DLA Piper, юристи якої працюють в більш ніж 40 країнах світу - в Азіатсько-тихоокеанському регіоні, Європі та Близькому Сході, в Північній та Південній Америці. Ми надаємо клієнтам юридичні послуги незалежно від географії їх бізнесу. Для отримання докладної інформації про нашу організацію і послуги, звертайтесь, будь ласка, на веб-сайт: www.dlapiper.com

DLA Piper виступила юридичним радником McDonald’s, провідного світового бренду ресторанів швидкого обслуговування, в угоді, яка завершилася нещодавно відкриттям нового ресторану у Києві. McDonald’s використав будівництво житлового комплексу Obolon Residences поруч з рестораном, що працював з 1999 року, як можливість переїхати в нову будівлю з абсолютно новим форматом, унікальною архітектурою та інноваційним дизайном. Новий ресторан McDonald’s з площею 750 квадратних метрів, лінією McDrive та терасою відкрився 8 листопада за адресою: проспект Оболонський, 26А, поряд із щойно закритим рестораном.

Команда DLA Piper Ukraine надала повну юридичну підтримку McDonald’s в ході транзакції, включаючи: проведення юридичної перевірки, консультації з різних регуляторних питань в сфері будівництва, оподаткування та земельного законодавства, структурування угоди, розробку транзакційних документів, переговори з девелопером та генеральним підрядником, супровід реєстрації права власності та організацію закриття транзакції.

Команду київського офісу очолювала Наталія Кочергіна, партнер та керівник практики нерухомості, за ключової участі Олега Матюши, юридичного директора, та Євгена Стороженко, юриста.

Ілля Свердлов, юридичний директор та керівник податкової практики, та Дмитро Риловніков, старший юрист, консультували McDonald’s з податкових питань.

Ірина Мусійчук, керівник юридичного департаменту McDonald’s, зазначила: «Це була досить непроста угода з комплексом складних юридичних та технічних питань, які потребували вирішення. Цей проект було успішно реалізовано завдяки підтримці команди юристів DLA Piper».

Наталія Кочергіна, партнер та керівник практики нерухомості: «Ми маємо довготривалі відносини з McDonald’s та успішно супроводжували їх в багатьох проектах. Ми цінуємо, що наша команда вкотре була обрана юридичним консультантом для складного та захоплюючого проекту».

КІНЕЦЬ

За додатковою інформацією звертайтеся:

Інна Воронова, PR and event coordinator

Тел.:+380672231850, ел.адреса: [email protected]  

Примітка:

ТОВ “Ді Ел Ей Пайпер Україна” є частиною міжнародної юридичної фірми DLA Piper, юристи якої працюють в більш ніж 40 країнах світу – в Азіатсько-тихоокеанському регіоні, Європі та Близькому Сході, в Північній та Південній Америці. Ми надаємо клієнтам юридичні послуги незалежно від географії їх бізнесу.

Для отримання докладної інформації про нашу організацію і послуги, звертайтесь, будь ласка, на веб-сайт: www.dlapiper.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: