fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

DLA Piper консультує Aristocrat Leisure щодо M&A угоди вартістю 500 млн доларів США

07/ 11/ 2017
  DLA Piper виступила юридичним радником Aristocrat Leisure, одного з найпотужніших виробників ігрових рішень у світі, у транзакції з придбання Plarium Global. Обидві компанії залучені у виробництво популярного розважального контенту. Aristocrat Leisure Limited, з офісом у Австралії, є одним з найпотужніших виробників ігрових рішень у світі. Plarium Ltd, зі штаб-квартирою у Герцлії, Ізраїль, є розробником ігор для соціальних мереж, налічує понад 1200 працівників у всьому світі та має офіси в США та Європі, зокрема в Україні. DLA Piper разом з Herzog Fox & Neeman супроводжували закриття транзакції та надавали консультації щодо дій після її завершення, вели переговори та готували пост-транзакційні документи, консультували стосовно аспектів українського законодавства цієї угоди. Команда працювала у складі старшого юриста Дмитра Ткаченка та юриста Артема Грицака під керівництвом партнера Галини Загороднюк. Партнер та керівник практики нерухомості, Наталія Кочергіна, партнер та керівник практики інтелектуальної власності, Наталія Пахомовська разом із фаховими юристами практик надавали додаткові консультації. КІНЕЦЬ За додатковою інформацією звертайтеся: Інна Воронова, PR and event coordinator Тел.:+380672231850, ел.адреса: inna.voronova@dlapiper.co.uk Примітка: ТОВ Ді Ел Ей Пайпер Україна є частиною міжнародної юридичної фірми DLA Piper, юристи якої працюють в більш ніж 40 країнах світу - в Азіатсько-тихоокеанському регіоні, Європі та Близькому Сході, в Північній та Південній Америці. Ми надаємо клієнтам юридичні послуги незалежно від географії їх бізнесу.

DLA Piper виступила юридичним радником Aristocrat Leisure, одного з найпотужніших виробників ігрових рішень у світі, у транзакції з придбання Plarium Global.

Обидві компанії залучені у виробництво популярного розважального контенту. Aristocrat Leisure Limited, з офісом у Австралії, є одним з найпотужніших виробників ігрових рішень у світі. Plarium Ltd, зі штаб-квартирою у Герцлії, Ізраїль, є розробником ігор для соціальних мереж, налічує понад 1200 працівників у всьому світі та має офіси в США та Європі, зокрема в Україні.

DLA Piper разом з Herzog Fox & Neeman супроводжували закриття транзакції та надавали консультації щодо дій після її завершення, вели переговори та готували пост-транзакційні документи, консультували стосовно аспектів українського законодавства цієї угоди.

Команда працювала у складі старшого юриста Дмитра Ткаченка та юриста Артема Грицака під керівництвом партнера Галини Загороднюк. Партнер та керівник практики нерухомості, Наталія Кочергіна, партнер та керівник практики інтелектуальної власності, Наталія Пахомовська разом із фаховими юристами практик надавали додаткові консультації.

КІНЕЦЬ

За додатковою інформацією звертайтеся:
Інна Воронова, PR and event coordinator

Тел.:+380672231850, ел.адреса: inna.voronova@dlapiper.co.uk

Примітка:

ТОВ “Ді Ел Ей Пайпер Україна” є частиною міжнародної юридичної фірми DLA Piper, юристи якої працюють в більш ніж 40 країнах світу – в Азіатсько-тихоокеанському регіоні, Європі та Близькому Сході, в Північній та Південній Америці. Ми надаємо клієнтам юридичні послуги незалежно від географії їх бізнесу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: