fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Дію Угоди про уникнення подвійного оподаткування з рф може бути припинено

17/ 05/ 2022
  Автори: Адвокат GOLAW Вікторія Бубліченко, Адвокат GOLAW Тетяна Федоренко 04.05.2022 у Верховній Раді України було зареєстровано Законопроєкт «Про денонсацію Угоди між Урядом України та Урядом російської федерації про уникнення подвійного оподаткування доходів і майна та попередження ухилень від сплати податків». Прийняття Законопроєкту обумовлено головним чином фактом військової агресії російської федерації проти України. Нагадаємо, що подібні міжнародні угоди застосовуються для уникнення подвійного оподаткування при справлянні визначених ними податків. Такі угоди виступають юридичним інструментом, який дає можливість резидентам договірних держав застосовувати передбачені ними податкові пільги. Тобто, в разі прийняття Законопроєкту Верховною Радою України дія Угоди між Україною та російською федерацією буде припинена. Резиденти зазначених держав не матимуть пільг, які надавалися Угодою, зокрема не зможуть використовувати передбачене Угодою звільнення від оподаткування, зменшення ставки податку чи проведення зарахування відповідного податку. Угода між Україною та російською федерацією поширює свою дію на податок на доходи підприємств, податок на прибуток громадян (для України), а також податок на доходи підприємств, податок на прибуток громадян та податок на майно (для російської федерації). Якщо у Вас виникли питання щодо функціонування Вашого бізнесу в період воєнного стану, будь ласка, звертайтеся до спеціалістів GOLAW, і ми надамо відповіді на них.

Автори: Адвокат GOLAW Вікторія Бубліченко, Адвокат GOLAW Тетяна Федоренко

04.05.2022 у Верховній Раді України було зареєстровано Законопроєкт «Про денонсацію Угоди між Урядом України та Урядом російської федерації про уникнення подвійного оподаткування доходів і майна та попередження ухилень від сплати податків».

Прийняття Законопроєкту обумовлено головним чином фактом військової агресії російської федерації проти України.

Нагадаємо, що подібні міжнародні угоди застосовуються для уникнення подвійного оподаткування при справлянні визначених ними податків. Такі угоди виступають юридичним інструментом, який дає можливість резидентам договірних держав застосовувати передбачені ними податкові пільги.

Тобто, в разі прийняття Законопроєкту Верховною Радою України дія Угоди між Україною та російською федерацією буде припинена. Резиденти зазначених держав не матимуть пільг, які надавалися Угодою, зокрема не зможуть використовувати передбачене Угодою звільнення від оподаткування, зменшення ставки податку чи проведення зарахування відповідного податку.

Угода між Україною та російською федерацією поширює свою дію на податок на доходи підприємств, податок на прибуток громадян (для України), а також податок на доходи підприємств, податок на прибуток громадян та податок на майно (для російської федерації).

Якщо у Вас виникли питання щодо функціонування Вашого бізнесу в період воєнного стану, будь ласка, звертайтеся до спеціалістів GOLAW, і ми надамо відповіді на них.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: