fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ТОП Зустріч Асоціації з Люком Якобсом, Надзвичайним і Повноважним Послом Бельгії в Україні

03/ 03/ 2017
  Діалог з представниками дипломатичних корпусів – це важливий процес, що допоможе знайти нові та посилити наявні шляхи співробітництва між країнами й, без сумніву, посприяє розвитку Дніпровського регіону. Так, на ТОП Зустрічі Асоціації з Люком Якобсом, Надзвичайним і Повноважним Послом Бельгії в Україні, представники Асоціації розповіли пану Послу про умови ведення бізнесу у Дніпрі та специфічні питання розвитку бізнесу, переміщеного із зони АТО. Вольфґанґ Мьоссінґер, Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина, разом з паном Якобсом завірили бізнес-спільноту в повній підтримці України з боку країн Європейського Союзу у зв’язку із ситуацією, що склалася на сході країни, наголосили на невизнанні анексії Криму та висловили сподівання щодо продовження сталого курсу України у проведенні позитивних реформ. Окрім цього, учасники зустрічі обговорили й інші сфери суспільного життя, зокрема сучасну соціальну політику, проблеми, пов’язані, із веденням бізнесу в конфліктних зонах, та дійшли спільної думки щодо необхідності виконання всіх обіцянок влади у сфері зовнішньої та внутрішньої політики.

Діалог з представниками дипломатичних корпусів – це важливий процес, що допоможе знайти нові та посилити наявні шляхи співробітництва між країнами й, без сумніву, посприяє розвитку Дніпровського регіону.

Так, на ТОП Зустрічі Асоціації з Люком Якобсом, Надзвичайним і Повноважним Послом Бельгії в Україні, представники Асоціації розповіли пану Послу про умови ведення бізнесу у Дніпрі та специфічні питання розвитку бізнесу, переміщеного із зони АТО. Вольфґанґ Мьоссінґер, Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина, разом з паном Якобсом завірили бізнес-спільноту в повній підтримці України з боку країн Європейського Союзу у зв’язку із ситуацією, що склалася на сході країни, наголосили на невизнанні анексії Криму та висловили сподівання щодо продовження сталого курсу України у проведенні позитивних реформ. Окрім цього, учасники зустрічі обговорили й інші сфери суспільного життя, зокрема сучасну соціальну політику, проблеми, пов’язані, із веденням бізнесу в конфліктних зонах, та дійшли спільної думки щодо необхідності виконання всіх обіцянок влади у сфері зовнішньої та внутрішньої політики.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: