fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Діагностика коронавируса COVID-19 в Києві – де здати тести?

17/ 04/ 2020
  У філіях МГК ADONIS ви можете пройти експрес-тестування на наявність сумарних антитіл до коронавірусу SARS-CoV-2 (COVID-19). Чутливість такого тестування - до 90%. Швидкий тест проводять шляхом забору капілярної крові. Результат можна отримати протягом 10 хвилин. У разі, якщо експрес-тест показав позитивний результат - лікар обовязково призначить додаткове обстеження методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР). 
«Золотим стандартом» у діагностиці коронавірусу SARS-CoV-2 (COVID-19) є аналіз методом ПЛР. Пройти його в МГК ADONIS можна і без попереднього швидкого тестування. Метод ПЛР дозволяє розпізнати збудника на ранніх етапах інфікування, навіть коли ще немає ознак захворювання. Термін виконання аналізу - 2 доби. Протягом 2-4 годин до здачі аналізу не можна їсти і пити. Провести діагностику у МГК ADONIS на наявність SARS-CoV-2 (COVID-19) методом ПЛР Real-Time можуть: дорослі та діти; пацієнти за страховими договорами; пацієнти, які беруть учать у програмах ДРТ в ADONIS на будь-якому з етапів програми. Де можна здати аналізи? м. Київ, вул. Княжий затон, 9 м. Київ, вул. Раїси Окіпної, 8Б (2 поверх) м. Київ, вул. Жилянська, 72 (1 поверх) м. Київ, вул. Петра Григоренка, 22/20 м.Обухів, вул. Київська, 115-А Також можна викликати наших спеціалістів для відбору матеріалу вдома. Як записатися на аналізи? Для запису на експрес-тестування або аналіз методом ПЛР - зателефонуйте нам за телефонами 067-220-36-03, 044-299-7-999, 044-364-19-97.

У філіях МГК ADONIS ви можете пройти експрес-тестування на наявність сумарних антитіл до коронавірусу SARS-CoV-2 (COVID-19). Чутливість такого тестування – до 90%.

Швидкий тест проводять шляхом забору капілярної крові. Результат можна отримати протягом 10 хвилин. У разі, якщо експрес-тест показав позитивний результат – лікар обов’язково призначить додаткове обстеження методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР).


«Золотим стандартом» у діагностиці коронавірусу SARS-CoV-2 (COVID-19) є аналіз методом ПЛР. Пройти його в МГК ADONIS можна і без попереднього швидкого тестування.

Метод ПЛР дозволяє розпізнати збудника на ранніх етапах інфікування, навіть коли ще немає ознак захворювання.

Термін виконання аналізу – 2 доби. Протягом 2-4 годин до здачі аналізу не можна їсти і пити.

Провести діагностику у МГК ADONIS на наявність SARS-CoV-2 (COVID-19) методом ПЛР Real-Time можуть:

  • дорослі та діти;
  • пацієнти за страховими договорами;
  • пацієнти, які беруть учать у програмах ДРТ в ADONIS на будь-якому з етапів програми.

Де можна здати аналізи?

  • м. Київ, вул. Княжий затон, 9 м.
  • Київ, вул. Раїси Окіпної, 8Б (2 поверх)
  • м. Київ, вул. Жилянська, 72 (1 поверх)
  • м. Київ, вул. Петра Григоренка, 22/20
  • м.Обухів, вул. Київська, 115-А

Також можна викликати наших спеціалістів для відбору матеріалу вдома.

Як записатися на аналізи?

Для запису на експрес-тестування або аналіз методом ПЛР – зателефонуйте нам за телефонами 067-220-36-03, 044-299-7-999, 044-364-19-97.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: