fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

DHL Express Україна: 30 років успіху на логістичному ринку!

03/ 06/ 2021
  Цьогоріч компанія DHL Express  Україна святкує ювілей – 30 років на ринку міжнародної експрес-доставки та логістики. Весь цей час ми завойовували довіру клієнтів і партнерів, оперативно доставляючи документи, вантажі, замовлених через інтернет товарів та навіть життєво необхідне обладнання. DHL Express вийшла на український ринок у 1991 році та досягла значного успіху. За цей час територія, що обслуговується компанією, розширилася до більш ніж 100 населених пунктів по Україні, ми маємо понад 27 власних та агентських офісів, а також більш ніж 115 автомобілів. Наш штат налічує понад 370 співробітників. А Сортувальний центр вхідних та вихідних вантажів є одним з найпотужніших в Європі. За цей час компанія DHL Express Україна отримала безліч нагород та відзнак – від  отримання Сертифікації «Чудове місце роботи» до сертифікатів відповідного стандарту ISO 9001 «Системи менеджменту якості» та TAPA, які доводять свій статус найбезпечнішого та надійнішого міжнародного авіа- перевізника. «DHL надійно і гарантовано поєднує людей та бізнеси й у такий спосіб забезпечує стабільність товарообороту. Компанія не здобула б такого рівня, якби не злагоджена робота в команді. Ми завдячуємо кожному за співпрацю та відданість» - каже генеральний директор DHL Express в Україні Вадим Сидорук. Пропонуючи спеціальні рішення і послуги для розвитку ринків та цілих сфер бізнесу, включаючи сфери технологій, медико-біологічну, сферу охорони здоров’я, інженерію, виробничу та енергетичну, автомобільну і роздрібну торгівлю, DHL ExpressУкраїна впевнено тримає позиції лідера українського ринку експрес-доставки та логістики. Компанія планує й надалі працювати на якість, підтримувати рівень довіри клієнтів та розширювати свої можливості.

Цьогоріч компанія DHL Express  Україна святкує ювілей – 30 років на ринку міжнародної експрес-доставки та логістики. Весь цей час ми завойовували довіру клієнтів і партнерів, оперативно доставляючи документи, вантажі, замовлених через інтернет товарів та навіть життєво необхідне обладнання.

DHL Express вийшла на український ринок у 1991 році та досягла значного успіху. За цей час територія, що обслуговується компанією, розширилася до більш ніж 100 населених пунктів по Україні, ми маємо понад 27 власних та агентських офісів, а також більш ніж 115 автомобілів. Наш штат налічує понад 370 співробітників. А Сортувальний центр вхідних та вихідних вантажів є одним з найпотужніших в Європі.

За цей час компанія DHL Express Україна отримала безліч нагород та відзнак – від  отримання Сертифікації «Чудове місце роботи» до сертифікатів відповідного стандарту ISO 9001 «Системи менеджменту якості» та TAPA, які доводять свій статус найбезпечнішого та надійнішого міжнародного авіа- перевізника.

«DHL надійно і гарантовано поєднує людей та бізнеси й у такий спосіб забезпечує стабільність товарообороту. Компанія не здобула б такого рівня, якби не злагоджена робота в команді. Ми завдячуємо кожному за співпрацю та відданість» – каже генеральний директор DHL Express в Україні Вадим Сидорук.

Пропонуючи спеціальні рішення і послуги для розвитку ринків та цілих сфер бізнесу, включаючи сфери технологій, медико-біологічну, сферу охорони здоров’я, інженерію, виробничу та енергетичну, автомобільну і роздрібну торгівлю, DHL ExpressУкраїна впевнено тримає позиції лідера українського ринку експрес-доставки та логістики. Компанія планує й надалі працювати на якість, підтримувати рівень довіри клієнтів та розширювати свої можливості.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: