fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

DHL: 2 мільярди доз вакцини доставлені в 175 країн

15/ 02/ 2022
  У жовтні минулого року ми з гордістю оголосили про те, що компанія DHL досягла грандіозної мети — доставила один мільярд доз вакцини проти COVID-19 у більш ніж 165 країн світу. Сьогодні, через чотири місяці, ми раді повідомити вам, що ми досягли нового неймовірної ключової точки — 2 мільярди доз вакцини доставлені в 175 країн! Це означає, що компанія DHL допомагає «нести» здоровя навіть у найвіддаленіші населені пункти по всьому світу, використовуючи нашу глобальну мережу, сучасну інфраструктуру складів холодового ланцюга, інноваційне відстеження в режимі реального часу, сертифіковані транспортні засоби та багато іншого. Незалежно від місця ми йдемо до кінця, щоб забезпечити належний рівень стану здоровя. Для нас немає меж. Ми — перша логістична компанія, яка досягла цього дивовижного етапу, тому ми хочемо відсвяткувати та поділитися цим досягненням з нашим широким співтовариством клієнтів та колег, — і нам потрібна ваша допомога! Тема нашої кампанії — ЙТИ ДО КІНЦЯ (ALL THE WAY) — ілюстрація того, як компанія DHL продовжує долати кордони, щоб завжди робити найкраще для задоволення потреб усього світу. Ми сподіваємося, що можемо розраховувати на вас у поширенні нашого величного повідомлення. Ще раз вітаємо всіх вас з таким великим досягненням і з нетерпінням чекаємо на нові новини про наші досягнення в найближчі місяці. Ми з великою гордістю повідомляємо, що на сьогоднішній день ми поставили понад 2 мільярди доз вакцини #COVID-19 у більш ніж 175 країн світу. Як надійний партнер з логістики вакцини COVID-19 ми відіграли вирішальну роль у доставці доз вакцини з контролем температури людям на всіх континентах планети. І навіть доставивши понад 2 мільярди доз, ми не збираємося зупинятися на досягнутому. Ми продовжуватимемо йти до кінця, допомагаючи громадам по всьому світу повернутися на шлях відновлення. #AllTheWay #Covid #логістика #вакцини

У жовтні минулого року ми з гордістю оголосили про те, що компанія DHL досягла грандіозної мети — доставила один мільярд доз вакцини проти COVID-19 у більш ніж 165 країн світу.

Сьогодні, через чотири місяці, ми раді повідомити вам, що ми досягли нового неймовірної ключової точки — 2 мільярди доз вакцини доставлені в 175 країн! Це означає, що компанія DHL допомагає «нести» здоров’я навіть у найвіддаленіші населені пункти по всьому світу, використовуючи нашу глобальну мережу, сучасну інфраструктуру складів холодового ланцюга, інноваційне відстеження в режимі реального часу, сертифіковані транспортні засоби та багато іншого. Незалежно від місця ми йдемо до кінця, щоб забезпечити належний рівень стану здоров’я. Для нас немає меж.

Ми — перша логістична компанія, яка досягла цього дивовижного етапу, тому ми хочемо відсвяткувати та поділитися цим досягненням з нашим широким співтовариством клієнтів та колег, — і нам потрібна ваша допомога!

Тема нашої кампанії — ЙТИ ДО КІНЦЯ (ALL THE WAY) — ілюстрація того, як компанія DHL продовжує долати кордони, щоб завжди робити найкраще для задоволення потреб усього світу. Ми сподіваємося, що можемо розраховувати на вас у поширенні нашого величного повідомлення.

Ще раз вітаємо всіх вас з таким великим досягненням і з нетерпінням чекаємо на нові новини про наші досягнення в найближчі місяці.

Ми з великою гордістю повідомляємо, що на сьогоднішній день ми поставили понад 2 мільярди доз вакцини #COVID-19 у більш ніж 175 країн світу. Як надійний партнер з логістики вакцини COVID-19 ми відіграли вирішальну роль у доставці доз вакцини з контролем температури людям на всіх континентах планети. І навіть доставивши понад 2 мільярди доз, ми не збираємося зупинятися на досягнутому. Ми продовжуватимемо йти до кінця, допомагаючи громадам по всьому світу повернутися на шлях відновлення. #AllTheWay #Covid #логістика #вакцини

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: