fbpx

DEV Challenge

27/ 09/ 2018
  Про Ваш бренд роботодавця та додаткову можливість для рекрутингу розробників: Один із інструментів employer branding, який може бути дуже результативним при правильному підході — участь як партнери/спонсори у заходах та проектах, які збирають ваших потенційних співробітників, їх колег.     Ми радимо звернути увагу на найбільший Чемпіонат для розробників — DEV Challenge. Як на гарний інструмент для розбудови Вашого бренду роботодавця та можливість для рекрутингу тут і зараз. Кілька фактів про DEV Challenge: / 16 000 учасників за сім років Чемпіонату / більше 1 000 з них працюють у всесвітньо відомих продуктових компаніях / 80% партнерів DEV Challenge поставили найвищу оцінку у фідбеці. Наприклад, Facebook, каже, що рівень заходів та учасників вище ніж в Долині Зверніться до організаторів та дізнайтесь як Ви можете використати Чемпіонат для досягнення Ваших цілей.

Про Ваш бренд роботодавця та додаткову можливість для рекрутингу розробників:

Один із інструментів employer branding, який може бути дуже результативним при правильному підході — участь як партнери/спонсори у заходах та проектах, які збирають ваших потенційних співробітників, їх колег.    

Ми радимо звернути увагу на найбільший Чемпіонат для розробників — DEV Challenge. Як на гарний інструмент для розбудови Вашого бренду роботодавця та можливість для рекрутингу тут і зараз.

Кілька фактів про DEV Challenge:

/ 16 000 учасників за сім років Чемпіонату

/ більше 1 000 з них працюють у всесвітньо відомих продуктових компаніях

/ 80% партнерів DEV Challenge поставили найвищу оцінку у фідбеці. Наприклад, Facebook, каже, що рівень заходів та учасників вище ніж в Долині

Зверніться до організаторів та дізнайтесь як Ви можете використати Чемпіонат для досягнення Ваших цілей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: