fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Державна підтримка бізнесу під час війни: що треба знати

08/ 03/ 2022
  Підтримка роботи українського бізнесу – важливе завдання для забезпечення економічної спроможності нашої країни протистояти викликам війни. Навіть у поточних надскладних умовах держава здійснює доступні кроки, аби підтримати підприємства, що опинились у скрутних умовах. Які саме шляхи державної підтримки наразі доступні для фізичних та юридичних осіб? Пакет рішень, запропонований Урядом: 1) Фізичні особи-підприємці І та ІІ групи на час воєнного стану та протягом року після його завершення будуть звільнені від сплати ЄСВ; 2) Підприємства та фізичні особи-підприємці ІІІ групи будуть звільнені від сплати ЄСВ за найманих працівників, які були призвані до лав ЗСУ, інших збройних формувань (в тому числі територіальної оборони). Збір буде сплачено за рахунок держави; 3) Відтерміновується сплата податків для всіх підприємств, які не спроможні їх заплатити; 4) Відкладається впровадження РРО для всіх фізичних осіб-підприємців; 5) Будуть скасовані всі заходи ринкового та споживчого нагляду у всіх питаннях, крім регулювання цін та контролю за ціноутворенням. Також вже встановлено мораторій на проведення перевірок всіх видів для бізнесу. 6 500 гривень в рамках єПідтримки Українці зможуть отримати 6 500 грн в межах програми єПідтримка в областях, де ведуться найактивніші бойові дії. Ці кошти можна буде спрямувати на оплату будь-яких витрат без обмеження видів бізнесу. Допомогу зможуть отримати наймані працівники, за яких сплачується ЄСВ та ФОП усіх груп. Як отримати 6500 грн: Авторизуйтеся у Дії та оберіть послугу єПідтримка Оберіть картку єПідтримка. Якщо у вас її ще немає. Тут ви можете дізнатися, як її оформити: https://e-aid.diia.gov.ua/#card Натисніть «Отримати допомогу» Очікуйте зарахування коштів Подати заявку можна також якщо вже отримали допомогу за вакцинацію. Програма евакуації підприємств із зони бойових дій Уряд анонсував розширення програми евакуації підприємств із зони бойових дій на захід України. Підприємствам будуть створені належні умови для роботи на новому місці та можливості працевлаштування людей. Якщо ви є власником чи менеджером підприємства і бажаєте повністю або частково перевезти виробничі потужності та своїх людей, заповніть заявку за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1JCtjAv6vpny6uMXDBOMCy0cU0-s_ZMo2SFdISFoUJH0/edit?usp=sharing Зберігаємо спокій та продовжуємо працювати заради перемоги!

Підтримка роботи українського бізнесу – важливе завдання для забезпечення економічної спроможності нашої країни протистояти викликам війни. Навіть у поточних надскладних умовах держава здійснює доступні кроки, аби підтримати підприємства, що опинились у скрутних умовах.

Які саме шляхи державної підтримки наразі доступні для фізичних та юридичних осіб?

Пакет рішень, запропонований Урядом:

1) Фізичні особи-підприємці І та ІІ групи на час воєнного стану та протягом року після його завершення будуть звільнені від сплати ЄСВ;

2) Підприємства та фізичні особи-підприємці ІІІ групи будуть звільнені від сплати ЄСВ за найманих працівників, які були призвані до лав ЗСУ, інших збройних формувань (в тому числі територіальної оборони). Збір буде сплачено за рахунок держави;

3) Відтерміновується сплата податків для всіх підприємств, які не спроможні їх заплатити;

4) Відкладається впровадження РРО для всіх фізичних осіб-підприємців;

5) Будуть скасовані всі заходи ринкового та споживчого нагляду у всіх питаннях, крім регулювання цін та контролю за ціноутворенням. Також вже встановлено мораторій на проведення перевірок всіх видів для бізнесу.

6 500 гривень в рамках єПідтримки

Українці зможуть отримати 6 500 грн в межах програми єПідтримка в областях, де ведуться найактивніші бойові дії. Ці кошти можна буде спрямувати на оплату будь-яких витрат без обмеження видів бізнесу. Допомогу зможуть отримати наймані працівники, за яких сплачується ЄСВ та ФОП усіх груп.

Як отримати 6500 грн:

  1. Авторизуйтеся у Дії та оберіть послугу єПідтримка
  2. Оберіть картку єПідтримка. Якщо у вас її ще немає. Тут ви можете дізнатися, як її оформити: https://e-aid.diia.gov.ua/#card
  3. Натисніть «Отримати допомогу»
  4. Очікуйте зарахування коштів

Подати заявку можна також якщо вже отримали допомогу за вакцинацію.

Програма евакуації підприємств із зони бойових дій

Уряд анонсував розширення програми евакуації підприємств із зони бойових дій на захід України.

Підприємствам будуть створені належні умови для роботи на новому місці та можливості працевлаштування людей. Якщо ви є власником чи менеджером підприємства і бажаєте повністю або частково перевезти виробничі потужності та своїх людей, заповніть заявку за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1JCtjAv6vpny6uMXDBOMCy0cU0-s_ZMo2SFdISFoUJH0/edit?usp=sharing

Зберігаємо спокій та продовжуємо працювати заради перемоги!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: