fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Держава підтвердила виконання зобов’язань щодо «зеленого» тарифу

12/ 10/ 2021
  11 жовтня Кабінетом Міністрів України було прийнято постанову № 1049 «Про надання у 2021 році державної гарантії за зобов’язаннями приватного акціонерного товариства «Національна енергетична компанія «Укренерго». Європейська Бізнес Асоціація вітає рішення Уряду все ж виконати зобов’язань в рамках Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері відновлюваної енергетики в Україні, зокрема, щодо забезпечення виплати заборгованості у 15,1 млрд. грн. перед виробниками зеленої енергетики, накопиченої у період до 01.08.2020року. Так, Уряд підтримав пропозицію Міністерства енергетики щодо надання державних гарантій для забезпечення виконання боргових зобов’язань за кредитом, що залучається приватним акціонерним товариством «Національна енергетична компанія «Укренерго» шляхом випуску та розміщення облігацій на міжнародних фондових ринках з метою підтримки його ліквідності та стійкості роботи. Варто наголосити на важливості пункту 5 вказаної постанови, відповідно до якого мають бути вжиті всі заходи, у тому числі і ДП «Гарантований покупець» для погашення заборгованості, яка виникла відповідно до договорів про купівлю-продаж електричної енергії за «зеленим» тарифом, укладеним ДП «Гарантований покупець» з виробниками електричної енергії, яким встановлено «зелений» тариф.   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.  

11 жовтня Кабінетом Міністрів України було прийнято постанову № 1049 «Про надання у 2021 році державної гарантії за зобов’язаннями приватного акціонерного товариства «Національна енергетична компанія «Укренерго».

Європейська Бізнес Асоціація вітає рішення Уряду все ж виконати зобов’язань в рамках Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері відновлюваної енергетики в Україні, зокрема, щодо забезпечення виплати заборгованості у 15,1 млрд. грн. перед виробниками зеленої енергетики, накопиченої у період до 01.08.2020року.

Так, Уряд підтримав пропозицію Міністерства енергетики щодо надання державних гарантій для забезпечення виконання боргових зобов’язань за кредитом, що залучається приватним акціонерним товариством «Національна енергетична компанія «Укренерго» шляхом випуску та розміщення облігацій на міжнародних фондових ринках з метою підтримки його ліквідності та стійкості роботи.

Варто наголосити на важливості пункту 5 вказаної постанови, відповідно до якого мають бути вжиті всі заходи, у тому числі і ДП «Гарантований покупець» для погашення заборгованості, яка виникла відповідно до договорів про купівлю-продаж електричної енергії за «зеленим» тарифом, укладеним ДП «Гарантований покупець» з виробниками електричної енергії, яким встановлено «зелений» тариф.

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: