fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Денис Іщук – новий керівник Західноукраїнського офісу MORIS

14/ 06/ 2022
  MORIS завжди був готовим до змін, тож ми хочемо поділитися важливою новиною для нашої компанії. Поки наш центральний офіс у самому серці Києва тільки відновлює роботу, у нас відбулися зміни в Івано-Франківську. Західноукраїнський офіс нашої компанії очолив адвокат, член Асоціації правників України Денис Іщук. «У нас завжди був офіс тут, в Івано-Франківську, і ми завжди відчували, що можемо зробити тут набагато більше. Зараз відбувається перерозподіл трудового ресурсу і релокація бізнесу. Такий час, що присутність бізнесу тут зростає дуже швидкими темпами, і ми розуміємо, що якраз на цій хвилі ми можемо бути надійним і ефективним партнером для бізнесу», – зазначає Денис Іщук. Денис має великий досвід на керівних посадах у банківському та фінансовому секторах і наша компанія дуже рада підсилити свою експертність. Ми віримо, що розширення команди у такий скрутний час неабияк зміцнює і гуртує всіх нас. MORIS впевнений, що спільна робота кожного з нас на своєму фронті наближує нас до великої перемоги.

MORIS завжди був готовим до змін, тож ми хочемо поділитися важливою новиною для нашої компанії. Поки наш центральний офіс у самому серці Києва тільки відновлює роботу, у нас відбулися зміни в Івано-Франківську. Західноукраїнський офіс нашої компанії очолив адвокат, член Асоціації правників України Денис Іщук.

«У нас завжди був офіс тут, в Івано-Франківську, і ми завжди відчували, що можемо зробити тут набагато більше. Зараз відбувається перерозподіл трудового ресурсу і релокація бізнесу. Такий час, що присутність бізнесу тут зростає дуже швидкими темпами, і ми розуміємо, що якраз на цій хвилі ми можемо бути надійним і ефективним партнером для бізнесу», – зазначає Денис Іщук.

Денис має великий досвід на керівних посадах у банківському та фінансовому секторах і наша компанія дуже рада підсилити свою експертність. Ми віримо, що розширення команди у такий скрутний час неабияк зміцнює і гуртує всіх нас. MORIS впевнений, що спільна робота кожного з нас на своєму фронті наближує нас до великої перемоги.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: