fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Dentons здобуває перемогу для компанії BIIR в резонансному майновому спорі

21/ 03/ 2018
  Київ, 21 Березня, 2018 – Міжнародна юридична фірма Dentons надала юридичну допомогу Bojer Innovativ Ingeniør Rådgivning (BIIR), провідній інженерно-консалтинговій компанії, що розташована в місті Орхус, Данія, у звязку із судовим спором стосовно права власності на майно клієнта в Одесі, Україна. Компанія BIIR є міжнародним інвестором, яка сьогодні налічує більше 100 професіоналів в Одесі та має намір у найближчі декілька років розширитися до 500 співробітників. Навесні 2017 року, компанія BIIR придбала нерухомість в Одесі за 400 тисяч доларів США для нового офісу. Влітку 2017 року, будівля була відібрана в результаті позову колишніх власників. Колишні власники, які не сплачували іпотеку за 6,5 років та проігнорували повідомлення про стягнення трьома місяцями раніше, стверджували, що їх незаконно позбавили будівлі та розпочали судовий позов проти BIIR. У результаті судового процесу, було винесено рішення суду, яке позбавляло BIIR прав власності на нерухомість без будь-якої компенсації. 27 лютого 2018 року Одеський апеляційний господарський суд присудив перемогу на користь компанії BIIR та постановив, що майно, щодо якого ведеться справа, належить виключно BIIR. Додатково, суд зобов’язав опонентів компанії виплатити раніше не сплачені судові витрати, а також судові витрати, що були понесені BIIR у зв’язку із захистом у суді, на загальну суму 158 000 грн. Команда Dentons, яку очолювали партнер Адам Мицик та радник Максим Сисоєв в Києві, консультували BIIR впродовж всього спору, зокрема готували процесуальну документацію, у тому числі для господарських та кримінальних провадженнях, та представляли інтереси клієнта в урядових установах. Про Dentons Dentons – найбільша юридична фірма в світі, яка надає повний спектр юридичних послуг. Dentons - серед лідерів рейтингу провідних юридичних брендів світу Acritas, отримала нагороду BTI Client Service 30 Award, а також – високу оцінку ділових і юридичних видань за інновації, зокрема за створення Nextlaw Labs і Nextlaw Global Referral Network. Dentons надає юридичні послуги міжнародним і українським компаніям. банкам та інших фінансовим установам, фондам прямих інвестицій, стартапам, державним підприємствам, приватним особам і некомерційним організаціям www.dentons.com

Київ, 21 Березня, 2018 – Міжнародна юридична фірма Dentons надала юридичну допомогу Bojer Innovativ Ingeniør Rådgivning (BIIR), провідній інженерно-консалтинговій компанії, що розташована в місті Орхус, Данія, у зв’язку із судовим спором стосовно права власності на майно клієнта в Одесі, Україна.

Компанія BIIR є міжнародним інвестором, яка сьогодні налічує більше 100 професіоналів в Одесі та має намір у найближчі декілька років розширитися до 500 співробітників.

Навесні 2017 року, компанія BIIR придбала нерухомість в Одесі за 400 тисяч доларів США для нового офісу. Влітку 2017 року, будівля була відібрана в результаті позову колишніх власників. Колишні власники, які не сплачували іпотеку за 6,5 років та проігнорували повідомлення про стягнення трьома місяцями раніше, стверджували, що їх незаконно позбавили будівлі та розпочали судовий позов проти BIIR. У результаті судового процесу, було винесено рішення суду, яке позбавляло BIIR прав власності на нерухомість без будь-якої компенсації.

27 лютого 2018 року Одеський апеляційний господарський суд присудив перемогу на користь компанії BIIR та постановив, що майно, щодо якого ведеться справа, належить виключно BIIR. Додатково, суд зобов’язав опонентів компанії виплатити раніше не сплачені судові витрати, а також судові витрати, що були понесені BIIR у зв’язку із захистом у суді, на загальну суму 158 000 грн.

Команда Dentons, яку очолювали партнер Адам Мицик та радник Максим Сисоєв в Києві, консультували BIIR впродовж всього спору, зокрема готували процесуальну документацію, у тому числі для господарських та кримінальних провадженнях, та представляли інтереси клієнта в урядових установах.

Про Dentons

Dentons – найбільша юридична фірма в світі, яка надає повний спектр юридичних послуг. Dentons – серед лідерів рейтингу провідних юридичних брендів світу Acritas, отримала нагороду BTI Client Service 30 Award, а також – високу оцінку ділових і юридичних видань за інновації, зокрема за створення Nextlaw Labs і Nextlaw Global Referral Network. Dentons надає юридичні послуги міжнародним і українським компаніям. банкам та інших фінансовим установам, фондам прямих інвестицій, стартапам, державним підприємствам, приватним особам і некомерційним організаціям www.dentons.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: