fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Dentons запускає нове видання 2021 року довідника «Інвестування у джерела відновлювальної енергії в Європі»

23/ 03/ 2021
  Уряди ЄС та національні уряди прагнуть використовувати вихід з кризи COVID-19 як плацдарм для досягнення нових амбіційних цілей кліматичної політики та відновлення екологічності. Враховуючи даний тренд, ми представляємо Вашій увазі оновлене видання довідника щодо правових, політичних та комерційних ініціатив у європейському секторі відновлюваних джерел енергії. Видання нашого довідника 2021 року «Інвестування у джерела відновлювальної енергії в Європі» поєднує в собі ґрунтовний аналіз тенденцій ЄС та інших регіональних тенденцій та огляд змін на національних рівнях, після року безпрецедентних змін, включаючи COVID-19, Brexit, та появу водню, як основних елементів політичного ландшафту у сфері відновлюваних джерел енергії. На рівні політики більшість держав-членів ЄС прийняли національні енергетичні та кліматичні плани, які відповідають існуючим цілям ЄС щодо скорочення викидів парникових газів до 2030 року, але для реалізації цих планів потрібно зробити ще багато, а далі ще більше, оскільки ЄС та інші переходять до прийняття більш жорстких цілей на 2030 рік, які відповідають досягненню нульових цілей до 2050 року. Завантажуйте нове видання 2021 року нашого довідника «Інвестування у джерела відновлювальної енергії в Європі» (англійською мовою), для того, щоб дізнатися унікальну інформацію стосовно поточних перспектив для проектів в сфері відновлювальної енергетики в 21 юрисдикції в Європі та Центральній Азії. Команда експертів Dentons підготувала цей довідник разом з BloombergNEF, глобальним джерелом новин та інформації у сфері відновлюваної енергії. У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтесь: Ірина Батманова Голова відділу маркетингу, практика з питань енергетики, Європа D +48 22 24 25 106 [email protected]

Уряди ЄС та національні уряди прагнуть використовувати вихід з кризи COVID-19 як плацдарм для досягнення нових амбіційних цілей кліматичної політики та відновлення екологічності. Враховуючи даний тренд, ми представляємо Вашій увазі оновлене видання довідника щодо правових, політичних та комерційних ініціатив у європейському секторі відновлюваних джерел енергії.

Видання нашого довідника 2021 року «Інвестування у джерела відновлювальної енергії в Європі» поєднує в собі ґрунтовний аналіз тенденцій ЄС та інших регіональних тенденцій та огляд змін на національних рівнях, після року безпрецедентних змін, включаючи COVID-19, Brexit, та появу водню, як основних елементів політичного ландшафту у сфері відновлюваних джерел енергії.

На рівні політики більшість держав-членів ЄС прийняли національні енергетичні та кліматичні плани, які відповідають існуючим цілям ЄС щодо скорочення викидів парникових газів до 2030 року, але для реалізації цих планів потрібно зробити ще багато, а далі ще більше, оскільки ЄС та інші переходять до прийняття більш жорстких цілей на 2030 рік, які відповідають досягненню нульових цілей до 2050 року.

Завантажуйте нове видання 2021 року нашого довідника «Інвестування у джерела відновлювальної енергії в Європі» (англійською мовою), для того, щоб дізнатися унікальну інформацію стосовно поточних перспектив для проектів в сфері відновлювальної енергетики в 21 юрисдикції в Європі та Центральній Азії.

Команда експертів Dentons підготувала цей довідник разом з BloombergNEF, глобальним джерелом новин та інформації у сфері відновлюваної енергії.

У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтесь:

Ірина Батманова

Голова відділу маркетингу, практика з питань енергетики, Європа

D +48 22 24 25 106

iryna.batmanova[email protected]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: