fbpx

Dentons запускає нове видання 2019 року довідника «Інвестування у джерела відновлювальної енергії в Європі»

19/ 03/ 2019
  За десять років після того, як Європейський Союз пообіцяв виробляти 20 відсотків своєї енергії з джерел відновлюваної енергії до 2020 року, було досягнуто великого прогресу в напрямку цієї мети. Тепер виникає нова ціль: в 2018 році ЄС пообіцяли досягнути вироблення 32 відсотків своєї енергії з джерел відновлюваної енергії до 2030 року. Останнє видання нашого довідника “Інвестування у проекти з відновлюваної енергії в Європі” досліджує галузь на роздоріжжі. У деяких країнах, принаймні щодо деяких технологій, впровадження нових проектів уповільнилося або зупинилося взагалі — зазвичай через скорочення державної фінансової підтримки або інші регуляторні обмеження. У світі існує потужна система розвитку, і значні проекти зіштовхуються з труднощами під час пошуку відповідного фінансування, але в довгостроковій перспективі виникають питання стосовно системного впливу великого обсягу відновлюваної енергії та його наслідків для ринку електроенергії, які починають системно розглядатися лише зараз. Завантажуйте нове видання 2019 року нашого довідника «Інвестування у джерела відновлювальної енергії в Європі», для того, щоб дізнатися унікальну інформацію стосовно поточних перспектив для проектів в сфері відновлювальної енергетики в 20 юрисдикціях в Європі та Центральній Азії Команда експертів Dentons підготувала цей довідник разом з RECHARGE, глобальним джерелом новин та інформації у сфері відновлюваної енергії. У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтесь: Ірина Батманова Голова відділу маркетингу, практика з питань енергетики, Європа +48 22 24 25 106 iryna.batmanova@dentons.com

За десять років після того, як Європейський Союз пообіцяв виробляти 20 відсотків своєї енергії з джерел відновлюваної енергії до 2020 року, було досягнуто великого прогресу в напрямку цієї мети. Тепер виникає нова ціль: в 2018 році ЄС пообіцяли досягнути вироблення 32 відсотків своєї енергії з джерел відновлюваної енергії до 2030 року.

Останнє видання нашого довідника “Інвестування у проекти з відновлюваної енергії в Європі” досліджує галузь на роздоріжжі. У деяких країнах, принаймні щодо деяких технологій, впровадження нових проектів уповільнилося або зупинилося взагалі — зазвичай через скорочення державної фінансової підтримки або інші регуляторні обмеження. У світі існує потужна система розвитку, і значні проекти зіштовхуються з труднощами під час пошуку відповідного фінансування, але в довгостроковій перспективі виникають питання стосовно системного впливу великого обсягу відновлюваної енергії та його наслідків для ринку електроенергії, які починають системно розглядатися лише зараз.

Завантажуйте нове видання 2019 року нашого довідника «Інвестування у джерела відновлювальної енергії в Європі», для того, щоб дізнатися унікальну інформацію стосовно поточних перспектив для проектів в сфері відновлювальної енергетики в 20 юрисдикціях в Європі та Центральній Азії

Команда експертів Dentons підготувала цей довідник разом з RECHARGE, глобальним джерелом новин та інформації у сфері відновлюваної енергії.

У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтесь:

Ірина Батманова

Голова відділу маркетингу, практика з питань енергетики, Європа

+48 22 24 25 106

iryna.batmanova@dentons.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: