fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Dentons призначає чотирьох нових радників в Україні

21/ 03/ 2018
  Київ, 21 Березня, 2018 – Dentons оголошує про підвищення чотирьох юристів на посади радників в київському офісі. Оксана Горбань – юрист практики інтелектуальної власності та технологій з досвідом більше ніж 15 років в питаннях права інтелектуальної власності. Оксана концентрується на питаннях інтелектуальної власності, зокрема на реєстрації об’єктів права інтелектуальної власності, захисті прав власників об’єктів інтелектуальної власності, у тому числі в судовому порядку, а також юридичному аудиті в сфері інтелектуальної власності. Оксана є зареєстрованим в Україні патентним повіреним. Надія Шилєнкова, юрист банківської та фінансової групи, має широкий досвід в сфері фінансових транзакцій. Вона консультує іноземні та українські компанії з питань міжнародних фінансових угод, реструктуризації заборгованості та з питань проблемних активів, банківського регулювання, експортного фінансування, операцій з цінними паперами, транзакцій на ринках боргового капіталу. Надія також надає юридичні консультації клієнтам в питаннях, що пов’язані з FinTech та іншими інноваційними технологіями у фінансовому секторі. Максим Сисоєв – юрист групи з енергетики та нерухомості. Він має більше ніж 11 років досвіду в сфері консультування іноземних та українських компаній з питань внутрішніх та міжнародних транзакцій, а також в сфері представлення та захисту їх інтересів перед українськими державними органами влади. Він активно представляє Dentons в Американській торговій палаті в Україні, юридичній міжнародній асоціації ADVOC та Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України. Анна Ткаченко – юрист з питань корпоративного права – має більше 18 років досвіду в сфері корпоративного та трудового права, злиттів та придбання, цінних паперів, а також з питань корпоративних угод. Вона консультує міжнародні компанії з питань міжнародних транзакцій та реєстрації їх дочірніх підприємств, з питань інвестиційних проектів, а також з різноманітних питань стосовно комерційної діяльності в Україні. «Я із задоволенням оголошую про призначення цих чотирьох талановитих юристів на посади радників. Розвиток наших найкращих талантів є надзвичайно важливим для майбутнього нашої фірми, а тому ці призначення є гарною ознакою високої якості юридичних знань, які ми пропонуємо нашим клієнтам в Україні», - коментує Олег Батюк, керуючий партнер Dentons в Україні. Про Dentons Dentons – найбільша юридична фірма в світі, яка надає повний спектр юридичних послуг. Dentons - серед лідерів рейтингу провідних юридичних брендів світу Acritas, отримала нагороду BTI Client Service 30 Award, а також – високу оцінку ділових і юридичних видань за інновації, зокрема за створення Nextlaw Labs і Nextlaw Global Referral Network. Dentons надає юридичні послуги міжнародним і українським компаніям. банкам та інших фінансовим установам, фондам прямих інвестицій, стартапам, державним підприємствам, приватним особам і некомерційним організаціям. www.dentons.com

Київ, 21 Березня, 2018 – Dentons оголошує про підвищення чотирьох юристів на посади радників в київському офісі.

Оксана Горбань – юрист практики інтелектуальної власності та технологій з досвідом більше ніж 15 років в питаннях права інтелектуальної власності. Оксана концентрується на питаннях інтелектуальної власності, зокрема на реєстрації об’єктів права інтелектуальної власності, захисті прав власників об’єктів інтелектуальної власності, у тому числі в судовому порядку, а також юридичному аудиті в сфері інтелектуальної власності. Оксана є зареєстрованим в Україні патентним повіреним.

Надія Шилєнкова, юрист банківської та фінансової групи, має широкий досвід в сфері фінансових транзакцій. Вона консультує іноземні та українські компанії з питань міжнародних фінансових угод, реструктуризації заборгованості та з питань проблемних активів, банківського регулювання, експортного фінансування, операцій з цінними паперами, транзакцій на ринках боргового капіталу. Надія також надає юридичні консультації клієнтам в питаннях, що пов’язані з FinTech та іншими інноваційними технологіями у фінансовому секторі.

Максим Сисоєв – юрист групи з енергетики та нерухомості. Він має більше ніж 11 років досвіду в сфері консультування іноземних та українських компаній з питань внутрішніх та міжнародних транзакцій, а також в сфері представлення та захисту їх інтересів перед українськими державними органами влади. Він активно представляє Dentons в Американській торговій палаті в Україні, юридичній міжнародній асоціації ADVOC та Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України.

Анна Ткаченко – юрист з питань корпоративного права – має більше 18 років досвіду в сфері корпоративного та трудового права, злиттів та придбання, цінних паперів, а також з питань корпоративних угод. Вона консультує міжнародні компанії з питань міжнародних транзакцій та реєстрації їх дочірніх підприємств, з питань інвестиційних проектів, а також з різноманітних питань стосовно комерційної діяльності в Україні.

«Я із задоволенням оголошую про призначення цих чотирьох талановитих юристів на посади радників. Розвиток наших найкращих талантів є надзвичайно важливим для майбутнього нашої фірми, а тому ці призначення є гарною ознакою високої якості юридичних знань, які ми пропонуємо нашим клієнтам в Україні», – коментує Олег Батюк, керуючий партнер Dentons в Україні.

Про Dentons

Dentons – найбільша юридична фірма в світі, яка надає повний спектр юридичних послуг. Dentons – серед лідерів рейтингу провідних юридичних брендів світу Acritas, отримала нагороду BTI Client Service 30 Award, а також – високу оцінку ділових і юридичних видань за інновації, зокрема за створення Nextlaw Labs і Nextlaw Global Referral Network. Dentons надає юридичні послуги міжнародним і українським компаніям. банкам та інших фінансовим установам, фондам прямих інвестицій, стартапам, державним підприємствам, приватним особам і некомерційним організаціям. www.dentons.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: