fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Dentons планує об’єднатися з сімома провідними юридичними компаніями в Африці, Карибському басейні та Південно-Східній Азії

22/ 03/ 2018
  Київ, 21 Березня, 2018 – Dentons, найбільша юридична фірма в світі, оголошує про об’єднання з сімома провідними юридичними компаніями: Hamilton, Harrison & Mathews в Кенії; Mardemootoo Solicitors та Balgobin Chambers в Республіці Маврикій; Dinner Martin на Кайманових островах та Delany Law в східній частині Карибського басейну (включаючи офіси на островах Ангілья, Антигуа, Барбуда, Барбадос, Домініка, Гренада, Ямайка, Монсеррат, Сент-Кітс, Невіс, Сент-Люсія, Сент-Вінсент, Тринідад, Тобаго, на Британських Віргінських островах, в Белізі та Гайані); Hanafiah Ponggawa & Partners (HPRP) в Індонезії; та Zain & Co. в Малайзії. Нові об’єднання продовжують стратегію розширення практики компанії в Африці, Латинській Америці та Карибському басейні, а також в Південно-Східній Азії. Об’єднання в Кенії та Республіці Маврикій йде слідом за об’єднанням з Kampala Associated Advocates в Уганді, що відбулося в минулому році. Перший офіс компанії в Африці було відкрито в Каїрі (Єгипет) в 1964 році. Dentons також має офіси в Касабланці, Марокко, Йоганнесбурзі, Кейптауні та ПАР. Об’єднання в Карибському басейні проводиться слідом за стрімким розширенням практики компанії в Латинській Америці – шляхом створення стратегічного альянсу з бразильською компанією Vella Pugliese Buosi Guidoni, об’єднання з Gallo Barrios Pickmann в Перу, створенням Dentons Muñoz в Центральній Америці, Dentons López Velarde в Мексиці та Dentons Cardenas & Cardenas в Колумбії. Об’єднання в Індонезії та Малайзії йде слідом за недавніми об’єднаннями з компаніями в країнах, які також є членами Асоціації держав Південно-Східної Азії (ASEAN), Сінгапурі та М’янмі. Ці об’єднання зміцнять практику Dentons в ключових галузях, а саме банківське право та фінансування, корпоративне право, вирішення спорів, нерухомість та податкове право, а також значно розширять наші можливості в сфері модернізації інфраструктури. Процес об’єднання розпочнеться одразу після схвалення його партнерами та виконання законодавчих вимог в кожній юрисдикції уже в цьому році. Про Dentons Dentons – найбільша юридична фірма в світі, яка надає повний спектр юридичних послуг. Dentons - серед лідерів рейтингу провідних юридичних брендів світу Acritas, отримала нагороду BTI Client Service 30 Award, а також – високу оцінку ділових і юридичних видань за інновації, зокрема за створення Nextlaw Labs і Nextlaw Global Referral Network. Dentons надає юридичні послуги міжнародним і українським компаніям. банкам та інших фінансовим установам, фондам прямих інвестицій, стартапам, державним підприємствам, приватним особам і некомерційним організаціям. www.dentons.com

Київ, 21 Березня, 2018 – Dentons, найбільша юридична фірма в світі, оголошує про об’єднання з сімома провідними юридичними компаніями: Hamilton, Harrison & Mathews в Кенії; Mardemootoo Solicitors та Balgobin Chambers в Республіці Маврикій; Dinner Martin на Кайманових островах та Delany Law в східній частині Карибського басейну (включаючи офіси на островах Ангілья, Антигуа, Барбуда, Барбадос, Домініка, Гренада, Ямайка, Монсеррат, Сент-Кітс, Невіс, Сент-Люсія, Сент-Вінсент, Тринідад, Тобаго, на Британських Віргінських островах, в Белізі та Гайані); Hanafiah Ponggawa & Partners (HPRP) в Індонезії; та Zain & Co. в Малайзії.

Нові об’єднання продовжують стратегію розширення практики компанії в Африці, Латинській Америці та Карибському басейні, а також в Південно-Східній Азії.

Об’єднання в Кенії та Республіці Маврикій йде слідом за об’єднанням з Kampala Associated Advocates в Уганді, що відбулося в минулому році. Перший офіс компанії в Африці було відкрито в Каїрі (Єгипет) в 1964 році. Dentons також має офіси в Касабланці, Марокко, Йоганнесбурзі, Кейптауні та ПАР.

Об’єднання в Карибському басейні проводиться слідом за стрімким розширенням практики компанії в Латинській Америці – шляхом створення стратегічного альянсу з бразильською компанією Vella Pugliese Buosi Guidoni, об’єднання з Gallo Barrios Pickmann в Перу, створенням Dentons Muñoz в Центральній Америці, Dentons López Velarde в Мексиці та Dentons Cardenas & Cardenas в Колумбії.

Об’єднання в Індонезії та Малайзії йде слідом за недавніми об’єднаннями з компаніями в країнах, які також є членами Асоціації держав Південно-Східної Азії (ASEAN), Сінгапурі та М’янмі.

Ці об’єднання зміцнять практику Dentons в ключових галузях, а саме банківське право та фінансування, корпоративне право, вирішення спорів, нерухомість та податкове право, а також значно розширять наші можливості в сфері модернізації інфраструктури.

Процес об’єднання розпочнеться одразу після схвалення його партнерами та виконання законодавчих вимог в кожній юрисдикції уже в цьому році.

Про Dentons

Dentons – найбільша юридична фірма в світі, яка надає повний спектр юридичних послуг. Dentons – серед лідерів рейтингу провідних юридичних брендів світу Acritas, отримала нагороду BTI Client Service 30 Award, а також – високу оцінку ділових і юридичних видань за інновації, зокрема за створення Nextlaw Labs і Nextlaw Global Referral Network. Dentons надає юридичні послуги міжнародним і українським компаніям. банкам та інших фінансовим установам, фондам прямих інвестицій, стартапам, державним підприємствам, приватним особам і некомерційним організаціям. www.dentons.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: