fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Dentons консультує ЄБРР з питань експорту біометану

17/ 01/ 2022
  Київ, січень, 2022 рік – Міжнародна юридична фірма Dentons у консорціумі з Науково-технічним центром «Біомаса» (НТЦБ) виступила радником Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) з питань регулювання експорту біометану з України. Цей проєкт фінансується за рахунок програми ЄБРР Сталі інновації у ланцюжках створення вартості в біоенергетиці. Програма була започаткована у 2019 році для підтримки розвитку біоенергетичного сектору в Україні, а загальний обсяг інвестицій складає приблизно 55 мільйонів доларів США. Команда МЮФ Dentons у Києві, у складі партнера Максима Сисоєва та юриста Володимира Омельченка, здійснила правовий аналіз умов та вимог для закачування біометану в мережі системи розподілу і  транспортування газу та його постачання як товару з України до країн ЄС за українським законодавством. Нещодавно український парламент ухвалив закон про біометан, який передбачає визначення терміну “біометан”, а також законодавчу базу для створення та функціонування реєстру біометану. Цей закон є важливим кроком у розвитку галузі в Україні. * * * Про Dentons Dentons – найбільша у світі юридична фірма, яка поєднує таланти найвищого рівня зі світовими викликами та можливостями, об’єднуючи 20 000 професіоналів, у тому числі 12 000 юристів, у більш ніж 200 містах, у більш ніж 80 країнах. Поліцентричний та цілеспрямований підхід Dentons, прихильність до інклюзії та різноманітності, та відзначене нагородами обслуговування клієнтів, кидають виклик статусу-кводля просування інтересів клієнтів. www.dentons.com  Про НТЦБ Науково-технічний центр “Біомаса” (НТЦБ) — це консалтингово-інженерна компанія. Сьогодні це провідна комерційна українська компанія у сфері виробництва енергії з біомаси (деревина, солома, тверді побутові відходи та інші органічні відходи), розробки проектів Спільного Впровадження (СВ) за Кіотським протоколом, енергоефективності, енергоаудиту, проектування обєктів енергетики. * * * Для звернень: Аманда Лоуе, Директор з питань зв’язку з громадськістю та комунікацій, Європа Електронна адреса: [email protected]

Київ, січень, 2022 рік – Міжнародна юридична фірма Dentons у консорціумі з Науково-технічним центром «Біомаса» (НТЦБ) виступила радником Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) з питань регулювання експорту біометану з України. Цей проєкт фінансується за рахунок програми ЄБРР “Сталі інновації у ланцюжках створення вартості в біоенергетиці”. Програма була започаткована у 2019 році для підтримки розвитку біоенергетичного сектору в Україні, а загальний обсяг інвестицій складає приблизно 55 мільйонів доларів США.

Команда МЮФ Dentons у Києві, у складі партнера Максима Сисоєва та юриста Володимира Омельченка, здійснила правовий аналіз умов та вимог для закачування біометану в мережі системи розподілу і  транспортування газу та його постачання як товару з України до країн ЄС за українським законодавством.

Нещодавно український парламент ухвалив закон про біометан, який передбачає визначення терміну “біометан”, а також законодавчу базу для створення та функціонування реєстру біометану. Цей закон є важливим кроком у розвитку галузі в Україні.

* * *

Про Dentons

Dentons – найбільша у світі юридична фірма, яка поєднує таланти найвищого рівня зі світовими викликами та можливостями, об’єднуючи 20 000 професіоналів, у тому числі 12 000 юристів, у більш ніж 200 містах, у більш ніж 80 країнах. Поліцентричний та цілеспрямований підхід Dentons, прихильність до інклюзії та різноманітності, та відзначене нагородами обслуговування клієнтів, кидають виклик статусу-кводля просування інтересів клієнтів. www.dentons.com 

Про НТЦБ

Науково-технічний центр “Біомаса” (НТЦБ) — це консалтингово-інженерна компанія. Сьогодні це провідна комерційна українська компанія у сфері виробництва енергії з біомаси (деревина, солома, тверді побутові відходи та інші органічні відходи), розробки проектів Спільного Впровадження (СВ) за Кіотським протоколом, енергоефективності, енергоаудиту, проектування об’єктів енергетики.

* * *

Для звернень:

Аманда Лоуе,

Директор з питань зв’язку з громадськістю та комунікацій, Європа

Електронна адреса: [email protected]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: