fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Dentons консультує REWE Group щодо знакової угоди в секторі роздрібної торгівлі в Україні

23/ 09/ 2020
  18 вересня 2020 р Київ - Міжнародна юридична фірма Dentons проконсультували REWE Group щодо продажу мережі супермаркетів Billa в Україні компанії UAB Consul Trade House, власнику Novus Ukraine, що є одним із лідерів у сфері продуктової роздрібної торгівлі в Україні. Угода підлягає затвердженню Антимонопольним комітетом України. Billa стала першим міжнародним магазином у сфері продуктової роздрібної торгівлі, який відкрився в Києві в лютому 2000 року, і з того часу виросла у мережу з 35 супермаркетів у Києві, Київській області та Житомирі. До команди, яку очолили партнери Адам Мицик та Олег Батюк разом із радником Анною Ткаченко також увійшли радник Оксана Горбань, старші юристи Наталія Левчук, Роман Мегединюк та Оксана Франко, податковий радник Валерія Тарасенко та юристи Олександра Піскун та Віктор Марчан. Олег Батюк прокоментував: Ми раді допомагати REWE Group у цій гучній угоді, і ми з нетерпінням чекаємо успішного її завершення, особливо в ці непрості часи. Про Dentons  Dentons - найбільша міжнародна юридична фірма, яка об‘єднує таланти в більш ніж 75 країнах світу. Юридичні та бізнес-рішення, які пропонує Dentons отримують переваги від глибоких зв’язків із нашими громадами та від відзначених нагородами досягнень в обслуговуванні клієнтів, зокрема Nextlaw та центру із надання інноваційних та стратегічних консультативних послуг. Поліцентричний та цілеспрямований підхід Dentons, відданість інклюзивності та різноманіттю, а також фахівці найвищого рівня кидають виклик статусу кво у відстоюванні інтересів клієнтів та громад в умовах нової динаміки. www.dentons.com

18 вересня 2020 р

Київ – Міжнародна юридична фірма Dentons проконсультували REWE Group щодо продажу мережі супермаркетів Billa в Україні компанії UAB Consul Trade House, власнику Novus Ukraine, що є одним із лідерів у сфері продуктової роздрібної торгівлі в Україні. Угода підлягає затвердженню Антимонопольним комітетом України.

Billa стала першим міжнародним магазином у сфері продуктової роздрібної торгівлі, який відкрився в Києві в лютому 2000 року, і з того часу виросла у мережу з 35 супермаркетів у Києві, Київській області та Житомирі.

До команди, яку очолили партнери Адам Мицик та Олег Батюк разом із радником Анною Ткаченко також увійшли радник Оксана Горбань, старші юристи Наталія Левчук, Роман Мегединюк та Оксана Франко, податковий радник Валерія Тарасенко та юристи Олександра Піскун та Віктор Марчан.

Олег Батюк прокоментував: “Ми раді допомагати REWE Group у цій гучній угоді, і ми з нетерпінням чекаємо успішного її завершення, особливо в ці непрості часи”.

Про Dentons 

Dentons – найбільша міжнародна юридична фірма, яка об‘єднує таланти в більш ніж 75 країнах світу. Юридичні та бізнес-рішення, які пропонує Dentons отримують переваги від глибоких зв’язків із нашими громадами та від відзначених нагородами досягнень в обслуговуванні клієнтів, зокрема Nextlaw та центру із надання інноваційних та стратегічних консультативних послуг. Поліцентричний та цілеспрямований підхід Dentons, відданість інклюзивності та різноманіттю, а також фахівці найвищого рівня кидають виклик статусу кво у відстоюванні інтересів клієнтів та громад в умовах нової динаміки. www.dentons.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: