fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Dentons консультує DTEK Renewables BV стосовно підписання угоди про поставку вітротурбін з General Electric

30/ 11/ 2018
  МЮФ Dentons виступила у ролі юридичного радника компанії DTEK Renewables B.V. у зв’язку з підписанням угоди з компанією General Electric стосовно поставки 26 інноваційних вітрових турбін для другої черги Приморської вітроелектростанції. Таке додаткове обладнання подвоює генеруючу потужність Приморської ВЕС до 200 МВт, а загальна сума інвестицій оцінюється в 150 мільйонів євро. В рамках проекту компанія General Electric створить повноцінну сервісну службу, що буде спеціалізуватися на обслуговування вітрових електростанцій в Україні. Компанії також підписали довгострокові угоди про обслуговування вітротурбін строком на 20 років. Консультація Dentons включає юридичну підтримку в підготовці угод та різноманітної документації по транзакції, а також юридичний супровід стосовно юридичних питань з українського, німецького, датського та нью-йоркського права. До міжнародної команди Dentons, яку очолили партнер Адам Мицик (Київ) разом з радником Максимом Сисоєвим (Київ), увійшли партнер Аян МакГрат (Стамбул), партнер Томас Шуберт (Берлін), партнер Марсель Янсен (Амстердам), радник Девід Ширар та юрист Герард Костер за підтримки юристів інших офісів Dentons, що брали участь в цьому проекті. Адам Мицик прокоментував цю новину: “Нам надзвичайно приємно бути частиною ще одного важливого проекту такої компанії як DTEK. Ми пишаємося, що допомагаємо нашому клієнту реалізувати чергову стадію їхньої глобальної стратегії та збудувати електростанції, потужністю 1,000 МВт в сфері відновлюваної (вітрової та сонячної) енергетики до 2019 року.” Про DTEK DTEK — найбільший енергетичний холдинг України з активами у видобутку вугілля, генерації та дистрибуції електроенергії, альтернативній енергетиці та видобутку природного газу. ДТЕК входить до складу фінансово-промислової групи SCM. В компаніях DTEK працює близько 75 тисяч працівників. Синергія вуглевидобувних і генерувальних підприємств, впровадження передових технологій, професійний менеджмент та високі соціальні стандарти дозволяють компанії зберігати лідерські позиції на паливно-енергетичному ринку України. https://dtek.com/en/our_business/ Про Dentons Dentons – найбільша юридична фірма в світі, яка надає повний спектр юридичних послуг. Dentons – серед лідерів рейтингу провідних юридичних брендів світу Acritas, отримала нагороду BTI Client Service 30 Award, а також – високу оцінку ділових і юридичних видань за інновації, зокрема за створення Nextlaw Labs і Nextlaw Global Referral Network. Dentons надає юридичні послуги міжнародним і українським компаніям. банкам та інших фінансовим установам, фондам прямих інвестицій, стартапам, державним підприємствам, приватним особам і некомерційним організаціям www.dentons.com

МЮФ Dentons виступила у ролі юридичного радника компанії DTEK Renewables B.V. у зв’язку з підписанням угоди з компанією General Electric стосовно поставки 26 інноваційних вітрових турбін для другої черги Приморської вітроелектростанції. Таке додаткове обладнання подвоює генеруючу потужність Приморської ВЕС до 200 МВт, а загальна сума інвестицій оцінюється в 150 мільйонів євро.

В рамках проекту компанія General Electric створить повноцінну сервісну службу, що буде спеціалізуватися на обслуговування вітрових електростанцій в Україні. Компанії також підписали довгострокові угоди про обслуговування вітротурбін строком на 20 років.

Консультація Dentons включає юридичну підтримку в підготовці угод та різноманітної документації по транзакції, а також юридичний супровід стосовно юридичних питань з українського, німецького, датського та нью-йоркського права. До міжнародної команди Dentons, яку очолили партнер Адам Мицик (Київ) разом з радником Максимом Сисоєвим (Київ), увійшли партнер Аян МакГрат (Стамбул), партнер Томас Шуберт (Берлін), партнер Марсель Янсен (Амстердам), радник Девід Ширар та юрист Герард Костер за підтримки юристів інших офісів Dentons, що брали участь в цьому проекті.

Адам Мицик прокоментував цю новину: “Нам надзвичайно приємно бути частиною ще одного важливого проекту такої компанії як DTEK. Ми пишаємося, що допомагаємо нашому клієнту реалізувати чергову стадію їхньої глобальної стратегії та збудувати електростанції, потужністю 1,000 МВт в сфері відновлюваної (вітрової та сонячної) енергетики до 2019 року.”

Про DTEK

DTEK — найбільший енергетичний холдинг України з активами у видобутку вугілля, генерації та дистрибуції електроенергії, альтернативній енергетиці та видобутку природного газу. ДТЕК входить до складу фінансово-промислової групи SCM.

В компаніях DTEK працює близько 75 тисяч працівників. Синергія вуглевидобувних і генерувальних підприємств, впровадження передових технологій, професійний менеджмент та високі соціальні стандарти дозволяють компанії зберігати лідерські позиції на паливно-енергетичному ринку України. https://dtek.com/en/our_business/

Про Dentons

Dentons – найбільша юридична фірма в світі, яка надає повний спектр юридичних послуг. Dentons – серед лідерів рейтингу провідних юридичних брендів світу Acritas, отримала нагороду BTI Client Service 30 Award, а також – високу оцінку ділових і юридичних видань за інновації, зокрема за створення Nextlaw Labs і Nextlaw Global Referral Network. Dentons надає юридичні послуги міжнародним і українським компаніям. банкам та інших фінансовим установам, фондам прямих інвестицій, стартапам, державним підприємствам, приватним особам і некомерційним організаціям www.dentons.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: