fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

День захисту дітей із Watsons

01/ 06/ 2024
  Watsons Україна продовжує допомагати тим, хто цього найбільше потребує. Підтримувати дітей є важливим завданням для компанії, адже дитинство – це особливий період життя, коли кожна дитина повинна відчувати турботу та любов. Ми віримо, що забезпечення цих базових потреб є основою для створення гармонійного та щасливого суспільства. З нагоди Дня захисту дітей компанія надала гуманітарну підтримку фонду Благо дарую. Він спрямовує свої зусилля на допомогу притулкам, сімям, які втекли від різних видів насильства, а також новонародженим малюкам, які гостро потребують особливого догляду та лікування. Watsons Україна на постійній основі турбується про дітей та їх родини. Наприклад, під час Великодніх свят була також надана допомога фонду Єднання спільноти, який допомагає важкохворим дітям, а також у рамках проекту “Янголи Watsons” за останні 5 місяців було проведено дві хірургічні операції та вже заплановані нові. Ми переконані, що кожна дитина заслуговує бути здоровою та щасливою. Watsons не зупиняється та продовжує активно підтримувати людей у складних життєвих ситуаціях. Серед тих, хто отримує допомогу від компанії, є дитячі будинки, інтернати, родини захисників, військові госпіталі, а також благодійні фонди. У Watsons ми віримо, що підтримка – це великий внесок у наше краще майбутнє, а через доброту і співчуття можемо створити світ, де кожна дитина відчуває себе потрібною і коханою! Довідка: Watsons Україна – входить до складу міжнародної компанії AS Watson Group, найбільшої у світі мережі роздрібної торгівлі продукцією для краси та здоров’я. Нині мережа налічує понад 16 500 магазинів, 12 роздрібних брендів на 28 ринках та більше ніж 130 000 співробітників по-всьому світу. За 2023 фінансовий рік AS Watson Group зафіксувала дохід у 23 мільярди доларів США. Щороку компанія обслуговує понад 5,5 мільярдів покупців через свої платформи, як онлайн так і офлайн, забезпечуючи клієнтам роздрібну торгівлю на основі сучасних технологій.

Watsons Україна продовжує допомагати тим, хто цього найбільше потребує. Підтримувати дітей є важливим завданням для компанії, адже дитинство – це особливий період життя, коли кожна дитина повинна відчувати турботу та любов. Ми віримо, що забезпечення цих базових потреб є основою для створення гармонійного та щасливого суспільства.

З нагоди Дня захисту дітей компанія надала гуманітарну підтримку фонду “Благо дарую”. Він спрямовує свої зусилля на допомогу притулкам, сім’ям, які втекли від різних видів насильства, а також новонародженим малюкам, які гостро потребують особливого догляду та лікування.

Watsons Україна на постійній основі турбується про дітей та їх родини. Наприклад, під час Великодніх свят була також надана допомога фонду “Єднання спільноти”, який допомагає важкохворим дітям, а також у рамках проекту “Янголи Watsons” за останні 5 місяців було проведено дві хірургічні операції та вже заплановані нові. Ми переконані, що кожна дитина заслуговує бути здоровою та щасливою.

Watsons не зупиняється та продовжує активно підтримувати людей у складних життєвих ситуаціях. Серед тих, хто отримує допомогу від компанії, є дитячі будинки, інтернати, родини захисників, військові госпіталі, а також благодійні фонди.

У Watsons ми віримо, що підтримка – це великий внесок у наше краще майбутнє, а через доброту і співчуття можемо створити світ, де кожна дитина відчуває себе потрібною і коханою!

Довідка:

Watsons Україна – входить до складу міжнародної компанії AS Watson Group, найбільшої у світі мережі роздрібної торгівлі продукцією для краси та здоров’я. Нині мережа налічує понад 16 500 магазинів, 12 роздрібних брендів на 28 ринках та більше ніж 130 000 співробітників по-всьому світу. За 2023 фінансовий рік AS Watson Group зафіксувала дохід у 23 мільярди доларів США. Щороку компанія обслуговує понад 5,5 мільярдів покупців через свої платформи, як онлайн так і офлайн, забезпечуючи клієнтам роздрібну торгівлю на основі сучасних технологій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: