fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

День відкритих дверей

21/ 05/ 2018
  У четвер, 7 червня о 18:30 ми готові поділитися з Вами своїми знаннями та досягненнями. На Дні відкритих дверей Ви зможете: опрацювати свої цілі, дізнатися, що заважає Вам в їх досягненні і прибрати всі барєри до них на майстер-класі Цілі та Барєри. задати будь-які питання, які Вас цікавлять в сфері тайм-менеджменту, або ж у Вас є пропозиція щодо співпраці чи Вас цікавитесь відкритими вакансіями. дізнатися більше про нашу компанію: як створювалася одна з найбільших тренінгових компаній України, як ми досягли всіх наших успіхів і які у нас плани на майбутнє. дізнатися, як легендарний планувальник BogushBook виконує мрії. Участь безкоштовна, але за попередньою реєстрацією Зустріч відбудеться у нашому тренінговому залі за адресою: м. Київ, вул. Евгенія Сверстюка (у мин. Марини Раскової), 11, корпус А, офіс 309, тел. (044) 599-0424, 599-1950. Обовязково! Візьміть з собою документ, що засвідчує особу, для предявлення на охорону при вході в офісний центр. Гарного Вам дня і до зустрічі!

У четвер, 7 червня о 18:30 ми готові поділитися з Вами своїми знаннями та досягненнями.

На Дні відкритих дверей Ви зможете:

  • опрацювати свої цілі, дізнатися, що заважає Вам в їх досягненні і прибрати всі бар’єри до них на майстер-класі “Цілі та Бар’єри”.
  • задати будь-які питання, які Вас цікавлять в сфері тайм-менеджменту, або ж у Вас є пропозиція щодо співпраці чи Вас цікавитесь відкритими вакансіями.
  • дізнатися більше про нашу компанію: як створювалася одна з найбільших тренінгових компаній України, як ми досягли всіх наших успіхів і які у нас плани на майбутнє.
  • дізнатися, як легендарний планувальник BogushBook виконує мрії.

Участь безкоштовна, але за попередньою реєстрацією

Зустріч відбудеться у нашому тренінговому залі за адресою: м. Київ, вул. Евгенія Сверстюка (у мин. Марини Раскової), 11, корпус А, офіс 309, тел. (044) 599-0424, 599-1950.

Обов’язково! Візьміть з собою документ, що засвідчує особу, для пред’явлення на охорону при вході в офісний центр.

Гарного Вам дня і до зустрічі!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: