fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

День Відкритих Дверей BogushTime

12/ 11/ 2018
  BogushTime - тренінгова компанія №1 в Україні, яка спеціалізується на навчанні управлінню часом і досягненню цілей. У четвер, 22 листопада о 18:30, відбудеться День Відкритих Дверей, на якому ми хочемо поділитися з Вами своїми знаннями та досягненнями. Ви зможете: Ви можете подивитись більше про нас: як створювалася одна з найбільших тренінгових компаній України, як ми досягли успіхів і які у нас плани на майбутнє. Опрацювати свої цілі: зясувати, що саме заважає Вам в їх досягненні, і прибрати всі ці барєри на майстер-класі Цілі і Барєри. Побачити, як наш легендарний планувальник BogushBook виконує мрії. Задати будь-які питання, що цікавлять Вас в сфері тайм-менеджменту, співпраці або відкритих вакансій. Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією: https://goo.gl/forms/9VUyyMaVnnQDwjAG2 Чекаємо Вас 22 листопада о 18:30 Адреса: Київ, м. Лівобережна, ул.Евгенія Сверстюка, 11А, 3 поверх, офіс 309. Тел .: (044) 599-04-24. Обовязково! Візьміть з собою документ, що засвідчує особу, для предявлення на охорону при вході в офісний центр.

BogushTime – тренінгова компанія №1 в Україні, яка спеціалізується на навчанні управлінню часом і досягненню цілей.

У четвер, 22 листопада о 18:30, відбудеться День Відкритих Дверей, на якому ми хочемо поділитися з Вами своїми знаннями та досягненнями.

Ви зможете:

  • Ви можете подивитись більше про нас: як створювалася одна з найбільших тренінгових компаній України, як ми досягли успіхів і які у нас плани на майбутнє.
  • Опрацювати свої цілі: з’ясувати, що саме заважає Вам в їх досягненні, і прибрати всі ці бар’єри на майстер-класі “Цілі і Бар’єри”.
  • Побачити, як наш легендарний планувальник BogushBook виконує мрії.
  • Задати будь-які питання, що цікавлять Вас в сфері тайм-менеджменту, співпраці або відкритих вакансій.

Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією: https://goo.gl/forms/9VUyyMaVnnQDwjAG2

Чекаємо Вас 22 листопада о 18:30

Адреса: Київ, м. Лівобережна, ул.Евгенія Сверстюка, 11А, 3 поверх, офіс 309.

Тел .: (044) 599-04-24. Обов’язково! Візьміть з собою документ, що засвідчує особу, для пред’явлення на охорону при вході в офісний центр.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: