fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Делойт» в Україні отримав звання національної фірми року з податкового консультування у міжнародному рейтингу European Tax Awards

21/ 05/ 2020
  Лондон, Великобританія, 21 травня 2020 – Авторитетний рейтинг European Tax Awards від міжнародного податкового видання International Tax Review (ITR) визнав компанію «Делойт» в Україні найкращою національною компанією, що надає професійні послуги в галузі оподаткування у 2020 році. Основними критеріями відбору традиційно були масштаб угоди, цінність, складність, інноваційність та впливовість проєктів, виконаних у 2019 році. Цього року в номінації National Tax Firm конкурс проводився у 30 юрисдикціях. В Україні «Делойт» отримав першість серед інших компаній. У портфелі «Делойт» в Україні повномасштабна податкова та юридична підтримка стартапів, що заходили на український ринок, підтримка оподаткування найбільшої в Україні M&Aугоди за останні п’ять років, а також експертні кейси державного значення.   «Нам надзвичайно приємно отримати таку престижну нагороду. Це визнання наших експертів і справи, яку вони роблять. Наші спільні зусилля, знання та досвід дозволяють нам здійснювати вплив, що має значення та утримувати лідерську позицію на ринку у сфері податкового консультування. Ми також вдячні нашим клієнтам, які, довірившись нам, зробили неабиякий внесок у цю перемогу. Адже ми мали змогу проявити свої сильні сторони: широку експертизу, інноваційність, креативність у підходах, а також орієнтованість на цілі й потреби клієнтів, у тому числі в найскладніших ситуаціях», – коментує Олександр Черінько, партнер та керівник податково-юридичного департаменту «Делойт» в Україні». Крім «Делойт» в Україні, звання найкращої національної податкової фірми отримали ще сім офісів «Делойт» у світі: Deloitte Austria Deloitte Cyprus Deloitte Luxembourg Deloitte Malta Deloitte Norway Deloitte Russia                    Deloitte Switzerland Також компанія «Делойт» перемогла у регіональному конкурсі, отримавши відзнаку найкращої європейської фірми в галузі оподаткування. Офіційний реліз на сайті «Делойт» Щорічна премія European Tax Awards проводиться з 2005 року і відзначає провідних професіоналів у галузі оподаткування у країнах Європи, Близького Сходу та Африки. Нагороди вручає найбільший журнал для податкових професіоналів International Tax Review. Разом з переможцями національних премій у більш ніж 27 юрисдикціях, рейтинг також відзначає переможців регіональних премій у сферах непрямого оподаткування, трансфертного ціноутворення, податкових спорів та податкового супроводу угод в 11 категоріях, включаючи ринки капіталу, енергетику та фонди прямих інвестицій.

Лондон, Великобританія, 21 травня 2020 – Авторитетний рейтинг European Tax Awards від міжнародного податкового видання International Tax Review (ITR) визнав компанію «Делойт» в Україні найкращою національною компанією, що надає професійні послуги в галузі оподаткування у 2020 році.

Основними критеріями відбору традиційно були масштаб угоди, цінність, складність, інноваційність та впливовість проєктів, виконаних у 2019 році.

Цього року в номінації National Tax Firm конкурс проводився у 30 юрисдикціях. В Україні «Делойт» отримав першість серед інших компаній. У портфелі «Делойт» в Україні повномасштабна податкова та юридична підтримка стартапів, що заходили на український ринок, підтримка оподаткування найбільшої в Україні M&Aугоди за останні п’ять років, а також експертні кейси державного значення.  

«Нам надзвичайно приємно отримати таку престижну нагороду. Це визнання наших експертів і справи, яку вони роблять. Наші спільні зусилля, знання та досвід дозволяють нам здійснювати вплив, що має значення та утримувати лідерську позицію на ринку у сфері податкового консультування. Ми також вдячні нашим клієнтам, які, довірившись нам, зробили неабиякий внесок у цю перемогу. Адже ми мали змогу проявити свої сильні сторони: широку експертизу, інноваційність, креативність у підходах, а також орієнтованість на цілі й потреби клієнтів, у тому числі в найскладніших ситуаціях», – коментує Олександр Черінько, партнер та керівник податково-юридичного департаменту «Делойт» в Україні».

Крім «Делойт» в Україні, звання найкращої національної податкової фірми отримали ще сім офісів «Делойт» у світі:

  • Deloitte Austria
  • Deloitte Cyprus
  • Deloitte Luxembourg
  • Deloitte Malta
  • Deloitte Norway
  • Deloitte Russia                   
  • Deloitte Switzerland

Також компанія «Делойт» перемогла у регіональному конкурсі, отримавши відзнаку найкращої європейської фірми в галузі оподаткування.

Офіційний реліз на сайті «Делойт»

Щорічна премія European Tax Awards проводиться з 2005 року і відзначає провідних професіоналів у галузі оподаткування у країнах Європи, Близького Сходу та Африки. Нагороди вручає найбільший журнал для податкових професіоналів International Tax Review.

Разом з переможцями національних премій у більш ніж 27 юрисдикціях, рейтинг також відзначає переможців регіональних премій у сферах непрямого оподаткування, трансфертного ціноутворення, податкових спорів та податкового супроводу угод в 11 категоріях, включаючи ринки капіталу, енергетику та фонди прямих інвестицій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: