fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Decathlon запрошує долучитися до Всесвітнього дня прибирання

16/ 09/ 2021
  Під час прибирання діятиме нова валюта  — пакети зі сміттям Цьогоріч долучитися до Всесвітнього дня прибирання можна разом з Decathlon Ukraine, який організовує тематичну толоку. Прибирання заплановане у Києві біля озера Йорданське об 11:00 в суботу, 18 вересня.  Команда Decathlon Ukraine разом з клієнтами вже не перший рік долучається до World Clean Up Day (Всесвітнього дня прибирання), а цього року до заходу приєднаються також команда та клієнти IKEA. Організатор, Decathlon Ukraine, надає усе необхідне для прибирання. Від учасників треба лише готовність робити добрі справи. А ще зібране сміття можна буде обміняти на подарунки від Decathlon та IKEA. Зібране сміття у жодному разі не залишиться лежати біля озера. Про нього подбають партнери заходу з комплексного управління відходами та безпечного поводження з ними – Центр Управління Відходами, які навчать всіх учасників правильно збирати сміття, досортують усе, на сортувальній лінії та відправлять відходи або на переробку, або на спалювання. “Під час ранкової пробіжки біля озера, ти зустрінеш кілька рибалок, людей, які вигулюють своїх улюбленців, і сміття. Під час походу в гори, ти побачиш стомлених, але щасливих туристів, красиві пейзажі та купи сміття. А от якщо підеш на пікнік у ліс, то там буде приємний шепіт дерев, безліч пташок, ну і так... сміття куди не глянь. Звісно ж, сміття не твоє. Але от планета  — твоя. А тому про неї треба дбати. На щастя, так вважають мільйони людей і щороку збираються разом у Всесвітній день прибрання, щоб зробити нашу планету чистішою”, - зазначають, запрошуючи на подію, у Decathlon Ukraine. Зазначимо, що Decathlon традиційно був частинкою події у 2020 й об’єднав 20000 членів команди та клієнтів у 40 країнах. Було зібрано 100 тонн відходів!  Всі деталі події тут:  https://www.facebook.com/events/410677807145578  Місце і дата зустрічі: об 11:00 в суботу, 18 вересня https://goo.gl/maps/M1V6wjwA6kVk7ig26 Всесвітній день прибирання – це прекрасна ініціатива від ГО Lets Do It World для боротьби з проблемою засмічень та неправильного поводження з відходами. Рух виник у 2018 році в Естонії, а вже у 2020, попри карантинні обмеження, зібрав 11 мільйонів людей зі 166 країн, які зібрали 43000 тонн сміття.  Decathlon – найбільша мережа магазинів спортивних товарів у світі. В Україні наразі відкриті три великі фізичні магазини у Києві, один – в Одесі, а також працює інтернет-магазин.

Під час прибирання діятиме нова валюта  — пакети зі сміттям

Цьогоріч долучитися до Всесвітнього дня прибирання можна разом з Decathlon Ukraine, який організовує тематичну толоку. Прибирання заплановане у Києві біля озера Йорданське об 11:00 в суботу, 18 вересня. 

Команда Decathlon Ukraine разом з клієнтами вже не перший рік долучається до World Clean Up Day (Всесвітнього дня прибирання), а цього року до заходу приєднаються також команда та клієнти IKEA.

Організатор, Decathlon Ukraine, надає усе необхідне для прибирання. Від учасників треба лише готовність робити добрі справи. А ще зібране сміття можна буде обміняти на подарунки від Decathlon та IKEA.

Зібране сміття у жодному разі не залишиться лежати біля озера. Про нього подбають партнери заходу з комплексного управління відходами та безпечного поводження з ними – Центр Управління Відходами, які навчать всіх учасників правильно збирати сміття, досортують усе, на сортувальній лінії та відправлять відходи або на переробку, або на спалювання.

“Під час ранкової пробіжки біля озера, ти зустрінеш кілька рибалок, людей, які вигулюють своїх улюбленців, і сміття. Під час походу в гори, ти побачиш стомлених, але щасливих туристів, красиві пейзажі та купи сміття. А от якщо підеш на пікнік у ліс, то там буде приємний шепіт дерев, безліч пташок, ну і так… сміття куди не глянь.

Звісно ж, сміття не твоє. Але от планета  — твоя. А тому про неї треба дбати. На щастя, так вважають мільйони людей і щороку збираються разом у Всесвітній день прибрання, щоб зробити нашу планету чистішою”, – зазначають, запрошуючи на подію, у Decathlon Ukraine.

Зазначимо, що Decathlon традиційно був частинкою події у 2020 й об’єднав 20000 членів команди та клієнтів у 40 країнах. Було зібрано 100 тонн відходів! 

Всі деталі події тут:  https://www.facebook.com/events/410677807145578 

Місце і дата зустрічі: об 11:00 в суботу, 18 вересня https://goo.gl/maps/M1V6wjwA6kVk7ig26

Всесвітній день прибирання це прекрасна ініціатива від ГО Let’s Do It World для боротьби з проблемою засмічень та неправильного поводження з відходами. Рух виник у 2018 році в Естонії, а вже у 2020, попри карантинні обмеження, зібрав 11 мільйонів людей зі 166 країн, які зібрали 43000 тонн сміття. 

Decathlon найбільша мережа магазинів спортивних товарів у світі. В Україні наразі відкриті три великі фізичні магазини у Києві, один в Одесі, а також працює інтернет-магазин.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: