fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Decathlon відкриє перший магазин за межами Києва

24/ 02/ 2021
    Світовий лідер спортивного ритейлу оголосив про відкриття першого магазину за межами столиці Французька мережа спортивних товарів Decathlon оголосила про відкриття першого магазину в регіонах України. Новий спортивний магазин буде відкритий в Одесі у ТРЦ Riviera за адресою Південна дорога, 101А. Відкриття заплановане на травень-червень 2021 року. Площа нового магазину становитиме 3000 кв.м., таким чином він стане найбільшим спортивним магазином на Півдні України. На вибір покупців традиційно будуть представлені товари для фізичної активності, туризму, відпочинку - загалом товари для понад 70 видів спорту. Крім того, в магазині планують зробити особливий акцент на шоурумах та зонах для тестування товарів (на це буде виділено в магазині понад 250 кв.м в). “Ми дуже раді відкрити наш перший магазин в регіонах України. Одеса - ідеальне місце для спорту з чудовою погодою, узбережжям та розвиненим туризмом. Decathlon буде корисний любителям спорту в Одесі. Ми хочемо створити щось нове та унікальне на ринку. Ми знаємо, що нас також очікують в інших регіонах, і ми працюємо над подальшим розвитком магазинів в інших великих містах, переслідуючи свою головну мету - зробити спорт доступним для багатьох”, - заявив СEO Decathlon Ukraine Флоран Гійє. Зазначимо, що раніше Decathlon заявив про ще одне відкриття магазину цьогоріч - у Києві у ТРК Проспект, який стане третім магазином мережі у Києві та першим на Лівому березі Дніпра. Це відкриття заплановано на весну 2021 року. Decathlon знаний як світовий лідер спортивного ритейлу, що спеціалізується на розробці, виробництві і роздрібній торгівлі спортивними товарами для більш ніж сімдесяти видів спорту. Місія компанії Decathlonполягає у тому, щоб зробити спорт доступним для багатьох, пропонуючи найбільший асортимент товарів для спорту в одному місці, з найкращим співвідношенням ціна / якість. Перший магазин Decathlon в Україні був відкритий у березні 2019 в «Рітейл Парку Петрівка» (пр.Бандери 15-Г), другий - у листопаді 2019 року на Біличах. (вул. Берковецька, 6), також товари доступні для замовлення в інтернет-магазині.
01/

 

Світовий лідер спортивного ритейлу оголосив про відкриття першого магазину за межами столиці

Французька мережа спортивних товарів Decathlon оголосила про відкриття першого магазину в регіонах України. Новий спортивний магазин буде відкритий в Одесі у ТРЦ Riviera за адресою Південна дорога, 101А. Відкриття заплановане на травень-червень 2021 року.

Площа нового магазину становитиме 3000 кв.м., таким чином він стане найбільшим спортивним магазином на Півдні України.

На вибір покупців традиційно будуть представлені товари для фізичної активності, туризму, відпочинку – загалом товари для понад 70 видів спорту. Крім того, в магазині планують зробити особливий акцент на шоурумах та зонах для тестування товарів (на це буде виділено в магазині понад 250 кв.м в).

“Ми дуже раді відкрити наш перший магазин в регіонах України. Одеса – ідеальне місце для спорту з чудовою погодою, узбережжям та розвиненим туризмом. Decathlon буде корисний любителям спорту в Одесі. Ми хочемо створити щось нове та унікальне на ринку. Ми знаємо, що нас також очікують в інших регіонах, і ми працюємо над подальшим розвитком магазинів в інших великих містах, переслідуючи свою головну мету – зробити спорт доступним для багатьох”, заявив СEO Decathlon Ukraine Флоран Гійє.

Зазначимо, що раніше Decathlon заявив про ще одне відкриття магазину цьогоріч – у Києві у ТРК Проспект, який стане третім магазином мережі у Києві та першим на Лівому березі Дніпра. Це відкриття заплановано на весну 2021 року.

Decathlon знаний як світовий лідер спортивного ритейлу, що спеціалізується на розробці, виробництві і роздрібній торгівлі спортивними товарами для більш ніж сімдесяти видів спорту. Місія компанії Decathlonполягає у тому, щоб зробити спорт доступним для багатьох, пропонуючи найбільший асортимент товарів для спорту в одному місці, з найкращим співвідношенням ціна / якість.

Перший магазин Decathlon в Україні був відкритий у березні 2019 в «Рітейл Парку Петрівка» (пр.Бандери 15-Г), другий – у листопаді 2019 року на Біличах. (вул. Берковецька, 6), також товари доступні для замовлення в інтернет-магазині.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: