fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Decathlon разом з IKEA та клієнтами влаштували толоку до Всесвітнього дня прибирання

23/ 09/ 2021
    Спільними зусиллями було зібрано понад пів тонни сміття Французька мережа спортивних магазинів Decathlon Ukraine вкотре підтримала Всесвітній день прибирання і 18 вересня влаштувала тематичну толоку біля озера Йорданське у Києві. Цьогоріч до команди та клієнтів Decathlon Ukraine долучилася також команда та клієнти IKEA.Спільними зусиллями всього за 2 години прибирання вдалося зібрати: 319 кг відходів, які отримають друге життя, серед них скло, метал та пластик; 299 кг відходів, які підуть на безпечне спалювання; а ще був знайдений матрац, трохи шин, праска і навіть 1 велосипед. Про зібране сміття подбав Центр Управління Відходами, представники якого розповіли учасникам, як правильно збирати сміття, досортували усе на сортувальній лінії та відправили відходи або на переробку, або на безпечне спалювання. Також зібране сміття можна було обміняти на подарунки від Decathlon та IKEA. “Decathlon дякує усім нашим клієнтам, які долучились до події, команді IKEA, яка підтримала нас і прибирала пліч-о-пліч, і усім, хто допоміг в організації. Це дійсно надзвичайно проста, але така потрібна всім нам ініціатива. Ми приємно, активно і головне - корисно провели разом час на природі. І з упевненістю кажемо, що далі - більше. Ми обовязково будемо продовжувати подібні проєкти, адже місія Decathlon - робити спорт доступним для всіх з турботою про планету”, - зазначили у Decathlon Ukraine. Всесвітній день прибирання – ініціатива від ГО Lets Do It World для боротьби з проблемою засмічень та неправильного поводження з відходами. Рух виник у 2018 році в Естонії, а вже у 2020, попри карантинні обмеження, зібрав 11 мільйонів людей зі 166 країн, які зібрали 43000 тонн сміття. Decathlon – найбільша мережа магазинів спортивних товарів у світі. В Україні наразі відкриті три великі фізичні магазини у Києві, один – в Одесі, а також працює інтернет-магазин.
01/

 

Спільними зусиллями було зібрано понад пів тонни сміття

Французька мережа спортивних магазинів Decathlon Ukraine вкотре підтримала Всесвітній день прибирання і 18 вересня влаштувала тематичну толоку біля озера Йорданське у Києві.

Цьогоріч до команди та клієнтів Decathlon Ukraine долучилася також команда та клієнти IKEA.Спільними зусиллями всього за 2 години прибирання вдалося зібрати:

  • 319 кг відходів, які отримають друге життя, серед них скло, метал та пластик;
  • 299 кг відходів, які підуть на безпечне спалювання;
  • а ще був знайдений матрац, трохи шин, праска і навіть 1 велосипед.

Про зібране сміття подбав Центр Управління Відходами, представники якого розповіли учасникам, як правильно збирати сміття, досортували усе на сортувальній лінії та відправили відходи або на переробку, або на безпечне спалювання. Також зібране сміття можна було обміняти на подарунки від Decathlon та IKEA.

Decathlon дякує усім нашим клієнтам, які долучились до події, команді IKEA, яка підтримала нас і прибирала пліч-о-пліч, і усім, хто допоміг в організації. Це дійсно надзвичайно проста, але така потрібна всім нам ініціатива.

Ми приємно, активно і головне – корисно провели разом час на природі. І з упевненістю кажемо, що далі – більше. Ми обов’язково будемо продовжувати подібні проєкти, адже місія Decathlon – робити спорт доступним для всіх з турботою про планету”, – зазначили у Decathlon Ukraine.

Всесвітній день прибирання – ініціатива від ГО Let’s Do It World для боротьби з проблемою засмічень та неправильного поводження з відходами. Рух виник у 2018 році в Естонії, а вже у 2020, попри карантинні обмеження, зібрав 11 мільйонів людей зі 166 країн, які зібрали 43000 тонн сміття.

Decathlon – найбільша мережа магазинів спортивних товарів у світі. В Україні наразі відкриті три великі фізичні магазини у Києві, один – в Одесі, а також працює інтернет-магазин.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: