fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Decathlon починає дарувати товарам Друге життя

17/ 08/ 2021
  Продаж товарів з незначними дефектами допоможе скоротити кількість відходів. Мережа спортивних магазинів Decathlon запускає проєкт “Друге життя”, ідея якого полягає у продажі товарів з невеликим пошкодженнями, які при цьому зберігають усі свої характеристики та абсолютно придатні для занять спортом. Запуск проєкту в Україні стане першим кроком до глобальної мети компанії - звести до нуля кількість готових товарів або їхніх компонентів, які потрапляють на звалища або спалювання, до 2026 року. Керівництво компанії зазначає, що для Decathlon питання екології та мінімізації відходів і забруднення навколишнього середовища є одним з основних пріоритетів розвитку. Таким чином, компанія хоче перейти на циркулярну модель бізнесу, засновану на раціональному використанні ресурсів. У майбутньому в компанії планують запустити також спеціальний проєкт, що даруватиме друге життя дитячим велосипедам, з якого дитина виросла. У компанії наголошують, що на товари для Другого життя буде надаватись знижка від 10 до 50 відсотків. Абсолютно усі вони хорошому стані, повністю відповідають своїм технічним характеристикам і  мають лише незначні дефекти, як-от відсутність ярлика чи паковання, невелика подряпина чи пляма. При цьому на усі товари з проєкту “Друге життя”, як і на нові товари від Decathlon, поширюється гарантія від 2 років та можливість повернення протягом 365 днів*. *Для учасників програми лояльності “Мій Декатлон”. Decathlon знаний як світовий лідер спортивного ритейлу, що спеціалізується на розробці, виробництві та роздрібній торгівлі спортивними товарами для більш ніж сімдесяти видів спорту. Місія компанії Decathlon полягає у тому, щоб зробити спорт доступним для багатьох, пропонуючи найбільший асортимент товарів для спорту в одному місці, з найкращим співвідношенням ціна / якість. Наразі в Україні функціонує три фізичні магазини в Києві (за адресами: пр.Бандери 15-Г, вул. Берковецька,6 та вул. Г.Хоткевича 1-В, а також один в Одесі (Південна дорога 101-А), крім того діє інтернет-магазин.

Продаж товарів з незначними дефектами допоможе скоротити кількість відходів.

Мережа спортивних магазинів Decathlon запускає проєкт “Друге життя”, ідея якого полягає у продажі товарів з невеликим пошкодженнями, які при цьому зберігають усі свої характеристики та абсолютно придатні для занять спортом.

Запуск проєкту в Україні стане першим кроком до глобальної мети компанії – звести до нуля кількість готових товарів або їхніх компонентів, які потрапляють на звалища або спалювання, до 2026 року. Керівництво компанії зазначає, що для Decathlon питання екології та мінімізації відходів і забруднення навколишнього середовища є одним з основних пріоритетів розвитку. Таким чином, компанія хоче перейти на циркулярну модель бізнесу, засновану на раціональному використанні ресурсів.

У майбутньому в компанії планують запустити також спеціальний проєкт, що даруватиме друге життя дитячим велосипедам, з якого дитина виросла.

У компанії наголошують, що на товари для Другого життя буде надаватись знижка від 10 до 50 відсотків. Абсолютно усі вони хорошому стані, повністю відповідають своїм технічним характеристикам і  мають лише незначні дефекти, як-от відсутність ярлика чи паковання, невелика подряпина чи пляма. При цьому на усі товари з проєкту “Друге життя”, як і на нові товари від Decathlon, поширюється гарантія від 2 років та можливість повернення протягом 365 днів*.

*Для учасників програми лояльності “Мій Декатлон”.

Decathlon знаний як світовий лідер спортивного ритейлу, що спеціалізується на розробці, виробництві та роздрібній торгівлі спортивними товарами для більш ніж сімдесяти видів спорту. Місія компанії Decathlon полягає у тому, щоб зробити спорт доступним для багатьох, пропонуючи найбільший асортимент товарів для спорту в одному місці, з найкращим співвідношенням ціна / якість.

Наразі в Україні функціонує три фізичні магазини в Києві (за адресами: пр.Бандери 15-Г, вул. Берковецька,6 та вул. Г.Хоткевича 1-В, а також один в Одесі (Південна дорога 101-А), крім того діє інтернет-магазин.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: