fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Decathlon оголосив про відкриття третього магазину на лівому березі столиці

26/ 01/ 2021
  Французька мережа спортивних товарів Decathlon оголосила про відкриття нового магазину у Києві навесні 2021 року. Третій магазин в Україні буде відкритий на лівому березі столиці - у ТРК “Проспект” за адресою вул Г. Хоткевича 1В. Площа нового магазину становитиме майже 2000 кв.м., де на вибір покупців будуть традиційно представлені товари для туризму та спорту.  Ми з нетерпінням чекаємо на відкриття нового магазину Decathlon в одному з найбільш густонаселених районів міста Києва. Ми зробимо все можливе, аби  запропонувати нашим клієнтам товари з найкращим співвідношенням  ціни та якості та чудовий споживацький досвід в новому магазині, як ми це робимо у наших 1700 спортивних гіпермаркетах по всьому світу. Наш новий магазин знаходиться у дуже якісному торговому центрі та ідеальному місці. Ми високо цінуємо співпрацю, підтримку та довіру з  ТРК «Проспект». Це новий крок для Decathlon Ukraine у нашому прагненні зробити спорт доступним для багатьох”, - заявив СEO Decathlon Ukraine Флоран Гійє. «У медіа можна прочитати про те, які високі соціальні стандарти праці, сервісу та етичні норми компанії Decathlon. А також про його виробничі потужності в Україні. Тобто Decathlon, окрім представленості широкого асортименту спортивних товарів, заявляє одночасно і про цінності, мотивує споживачів долучатися до активного способу життя і презентує моду на спорт. Ми розділяємо такі підходи у співпраці з нашими партнерами та забезпечення покупців вибором – за стилем та уподобаннями. З відкриттям магазину Decathlon торгова галерея ТРК «Проспект» стане ще й найбільш спортивною», - зазначив Денис Корнута, директор Департаменту торговельних площ Arricano, провідного девелопера торговельних центрів в Україні. Decathlon знаний як світовий лідер спортивного ритейлу, що спеціалізується на розробці, виробництві і роздрібній торгівлі спортивними товарами для більш ніж сімдесяти видів спорту. Місія компанії Decathlon полягає у тому, щоб зробити спорт доступним для багатьох, пропонуючи найбільший асортимент товарів для спорту в одному місці, з найкращим співвідношенням ціна / якість. Перший магазин Decathlon в Україні був відкритий у березні 2019 в «Рітейл Парку Петрівка» (пр.Бандери 15-Г), другий - у листопаді 2019 року на Біличах. (вул. Берковецька, 6), також товари доступні для замовлення в інтернет-магазині.

Французька мережа спортивних товарів Decathlon оголосила про відкриття нового магазину у Києві навесні 2021 року. Третій магазин в Україні буде відкритий на лівому березі столиці – у ТРК “Проспект” за адресою вул Г. Хоткевича 1В.

Площа нового магазину становитиме майже 2000 кв.м., де на вибір покупців будуть традиційно представлені товари для туризму та спорту. 

Ми з нетерпінням чекаємо на відкриття нового магазину Decathlon в одному з найбільш густонаселених районів міста Києва. Ми зробимо все можливе, аби  запропонувати нашим клієнтам товари з найкращим співвідношенням  ціни та якості та чудовий споживацький досвід в новому магазині, як ми це робимо у наших 1700 спортивних гіпермаркетах по всьому світу.

Наш новий магазин знаходиться у дуже якісному торговому центрі та ідеальному місці. Ми високо цінуємо співпрацю, підтримку та довіру з  ТРК «Проспект». Це новий крок для Decathlon Ukraine у нашому прагненні зробити спорт доступним для багатьох”, – заявив СEO Decathlon Ukraine Флоран Гійє.

«У медіа можна прочитати про те, які високі соціальні стандарти праці, сервісу та етичні норми компанії Decathlon. А також про його виробничі потужності в Україні. Тобто Decathlon, окрім представленості широкого асортименту спортивних товарів, заявляє одночасно і про цінності, мотивує споживачів долучатися до активного способу життя і презентує моду на спорт. Ми розділяємо такі підходи у співпраці з нашими партнерами та забезпечення покупців вибором – за стилем та уподобаннями. З відкриттям магазину Decathlon торгова галерея ТРК «Проспект» стане ще й найбільш спортивною», – зазначив Денис Корнута, директор Департаменту торговельних площ Arricano, провідного девелопера торговельних центрів в Україні.

Decathlon знаний як світовий лідер спортивного ритейлу, що спеціалізується на розробці, виробництві і роздрібній торгівлі спортивними товарами для більш ніж сімдесяти видів спорту. Місія компанії Decathlon полягає у тому, щоб зробити спорт доступним для багатьох, пропонуючи найбільший асортимент товарів для спорту в одному місці, з найкращим співвідношенням ціна / якість.

Перший магазин Decathlon в Україні був відкритий у березні 2019 в «Рітейл Парку Петрівка» (пр.Бандери 15-Г), другий – у листопаді 2019 року на Біличах. (вул. Берковецька, 6), також товари доступні для замовлення в інтернет-магазині.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: