fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Датацентр “ПАРКОВИЙ” вступає до програми Broadcom як VMware Cloud Service Provider і отримує статус рівня Premier Partner

03/ 06/ 2024
  Broadcom Advantage Partner Program - це ексклюзивна партнерська програма, що дозволяє користуватися її перевагами лише за запрошенням. Це означає, що Датацентр ПАРКОВИЙ” продовжує підтримувати клієнтів і партнерів, ІТ-інфраструктура та продукти віртуалізації яких побудовані на базі VMware, і засвідчує лідерські позиції Датацентру ПАРКОВИЙ як одного з найбільших українських провайдерів хмарних сервісів.  Для хмарних операторів, які не доєдналися до Broadcom Advantage Partner Program, ми пропонуємо приєднатись до нас за моделлю продажів white-label в якості Secondary VMware Cloud Service Provider. Окрім змоги і надалі пропонувати хмарні сервіси своїм клієнтам, такі хмарні провайдери зможуть отримувати від нас якісну підтримку першого та другого рівнів, своєчасні оновлення та спеціальні умови співпраці. Більше інформації щодо статусу та про переваги для наших клієнтів можна дізнатися за  посиланням. * * * Датацентр «ПАРКОВИЙ» - єдиний з комерційних ЦОД в Україні, який має сертифікат TIER ІІІ від Uptime Institute, що відповідає міжнародному стандарту TIA 942. Це дає змогу забезпечити безперебійну роботу ІТ-інфраструктури клієнта навіть у періоди тривалих вимкнень електроенергії. Ми відповідаємо всім ключовим вимогам з якості й безпеки і маємо всі сертифікати відповідності для роботи як з держустановами так і комерційними організаціями будь-якого масштабу. Ми пропонуємо:       Фізичне розміщення серверного обладнання       Хмарні сервіси в Україні або ЄС       Міграцію хмарної інфраструктури з Microsoft Azure в датацентр       Резервне копіювання даних       Хмарну інфраструктуру для віддаленої роботи Звертайтесь до нас за телефоном +38 (044) 377-77-77 або залишайте заявку на сайті

Broadcom Advantage Partner Program – це ексклюзивна партнерська програма, що дозволяє користуватися її перевагами лише за запрошенням. Це означає, що Датацентр “ПАРКОВИЙ” продовжує підтримувати клієнтів і партнерів, ІТ-інфраструктура та продукти віртуалізації яких побудовані на базі VMware, і засвідчує лідерські позиції Датацентру “ПАРКОВИЙ” як одного з найбільших українських провайдерів хмарних сервісів. 

Для хмарних операторів, які не доєдналися до Broadcom Advantage Partner Program, ми пропонуємо приєднатись до нас за моделлю продажів white-label в якості Secondary VMware Cloud Service Provider. Окрім змоги і надалі пропонувати хмарні сервіси своїм клієнтам, такі хмарні провайдери зможуть отримувати від нас якісну підтримку першого та другого рівнів, своєчасні оновлення та спеціальні умови співпраці.

Більше інформації щодо статусу та про переваги для наших клієнтів можна дізнатися за  посиланням.

* * *

Датацентр «ПАРКОВИЙ» – єдиний з комерційних ЦОД в Україні, який має сертифікат TIER ІІІ від Uptime Institute, що відповідає міжнародному стандарту TIA 942. Це дає змогу забезпечити безперебійну роботу ІТ-інфраструктури клієнта навіть у періоди тривалих вимкнень електроенергії. Ми відповідаємо всім ключовим вимогам з якості й безпеки і маємо всі сертифікати відповідності для роботи як з держустановами так і комерційними організаціями будь-якого масштабу.

Ми пропонуємо:

  •       Фізичне розміщення серверного обладнання
  •       Хмарні сервіси в Україні або ЄС
  •       Міграцію хмарної інфраструктури з Microsoft Azure в датацентр
  •       Резервне копіювання даних
  •       Хмарну інфраструктуру для віддаленої роботи

Звертайтесь до нас за телефоном +38 (044) 377-77-77 або залишайте заявку на сайті

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: